Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal. Amióta ismerem, csak nekem van keresetem, abból élünk, fizetünk albérletet.

Szerencsére, sikerül olyan bevételre szert tennem, amiből futja az albérletre, normális szinten kajára, mindemellett, lenne még kb 150-200.000Ft, ami megmarad. Rengeteget dolgzom, hogy ez meglegyen.

A párom a ház körül eddig, kb semmit nem segített, mostmár nagy harcok árán, néha rendel egy pizzát, vagy vesz valamit, a pár háznyira lévő bevásárlóközpontban.

Minden hónapban, már a második héten, teljesen lenullázza a kártyát. Annyira, hogy magamra semmit nem tudok költeni, néha, még fodrászhoz is hónapokat kellett "várnom" hogy el tudjak menni. Ruhát, már évek óta nem vettem magamnak. Magamra időm nem jut. Mikor nem dolgozok, fáradt vagyok vele azon vitatkozni, hogy ez így nagyon gáz. Egyébként is mindíg leterel, hogy ő fáradt most a problémákról beszélgetni, vagy bevág vmi hülye trükköt , hogy végül én legyek a hülye. Most egy hét van még fizetésig, de már csak 2.000Ft van a kártyán.

Közben, rendeltem egy másik bankkártyát, ami meg is érkezett, a szüleihez (ide az albiba nem akartam rendelni), 40.000Ft volt rajta. Én, már két hete, reggeltől estig csak dolgoztam, gondoltam, ma elmegyek egy kis fürdős szaunás pihenős napot tartok. Tegnap kérdeztem, megvan e az új kártyán az összeg, mondja persze.

Erre, ma , mikor kérném, kiderült, hogy már azt is elköltötte, az utolsó fillérig. :D és még hazudott is róla.

Ha minden igaz, most tán lesz munkája. Mielőtt kiderült volna a hazugság, kedvesen megkérdezte, mit szólnék, ha ő adna nekem 40.000Ft-ot, hogy "valahogy kinézzek". :D


Egyébként, békés embernek tartom magam, és türelmes vagyok. Nem szeretek veszekedni, eddig abban a hitben éltem, hogy ha vkit megkérünk vmire, szépen, akkor annak lesz foganatja. És szeretem is.


Egyszerűen nem értem, hogyan lyukadhattunk ki ide. Folyton visszaél a bizalmammal, és azzal, hogy nem akarok beleszólni a dolgaiba. Ráadásul, ahogy elnézem, hazudik is, megvannak a saját kis dolgai, amiről akkorsem beszélne velem, ha a fogát húznák. És ezt most kezdem csak látni, mert eddig, 5 év alatt tökéletesen játszotta a kedves, megértő, segítőkész fiút.


Köszi h elolvastad. Csak ki akartam írni magamból.



#majdtörlöm
2012. aug. 14. 02:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#9


Tehát troll vagyok csak ezért mert az igazat mondom?


Komolyan megérdemled.Mégis ki tartana el egy ilyen léhűtőt aki ráadásul megbízhatatlan stb?Gondolkozz már el ezen.Ha meg nem bírod a kritikákat akkor ne írkálj ide,menj inkább csicskázz a "párodnak"

2012. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

:D

A kritikát bírom, kaptam is jó, építő kritikákat, melyeket megköszöntem.

A véresszájú harácsolást, viszont nem szeretem, bár jót nevetek rajtuk, de akkoris... azért mégis! :D

2012. aug. 14. 19:43
 23/26 A kérdező kommentje:

Illetve nem harácsolás, hanem károgás, bocsi.

Nemrég értem haza, kicsit fáradt vagyok. :

2012. aug. 14. 19:45
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen az ember nem tud mást csinálni kínjában csak nevetni az igazságon


Legszívesebben én is nevetnék rajtad,de annyira szánalmas vagy hogy ezen csak sírni tudnék

2012. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen miért is írtad ki a kérdést??
2012. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nem azért, hogy egy rosszmájú ember, itt pocskondiázzon.
2012. aug. 15. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!