Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azert h a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azert h a baratom higgyen nekem a multunk eleg zavaros hazudtam neki de mar oszinte vagyok es odaig jutottunk hogy mar egyaltalan semmit nem hisz nekem en nagyon szeretem ot es nem akarom elvesziteni de ez igy nem mehet tovabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
masik dolog amugy mindent megteszek neki azt teszem amit mondd nem megyek sehova masokkal nem beszelek mindenhol tujda a kodom es mar teljesen tanacstalan vagyok nem tudom mit tehetnek hogy higyen nekem pedig rengeteget gondolkoztam mar ezen

2012. aug. 14. 09:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hat en hiszek benne hogy nem!!
2012. aug. 14. 14:52
 12/14 Hanariko ***** válasza:
Hinni a templomban kell. Már bocsi...
2012. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha eljátszottad a bizalmát, egy időre igenis szükség van a pincsi üzemmódra, de innen nehéz lesz visszaállni. Ha ő is veled akar maradni, akkor visszatérhet az a bizalom, de ez hosszú-hosszú idő (és nem biztos a végkimenetel).


Az én barátnőm is játszotta már el a bizalmamat, de vissza tudta nyerni, szóval lehet értelme.

2012. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mennyi partnered volt? ez a gond?
2012. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!