Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kasztrálás megszünteti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kasztrálás megszünteti a szerelem érzést, vagy csak impotensé tesz?

Figyelt kérdés

Kiherélésre gondolok.

Bocs, hogy egy ujjab hülye kérdéssel fárasztalak benneteket, de már nagyon elegem van ezektől a bunkó nőkből. Csak kikosarazni tudják az embert.


2012. aug. 14. 10:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hú, te mister tökéletesség! Kiváncsi vagyok, ha te is rondának születtél volna, és átmentél volna ennyi csalódáson, nem tudom akkor különben állnál a nőkhöz! Bocs hogy én nem vagyok tökéletes. Az öngyilkosságot meg inkább neked ajánlanám, akkor legalább nem lenne egyi retard. ember a földön. Bár inkább ne légy öngyilkos, mer ezek a r.bancok ugy is az ilyen okoskodós janikra buknak.

Bunkó köcsög vagy édes fiam, arról én nem tehetek, de az ilyen véleményeidet tartsd meg magadnak, meg a ˝tökéletes˝ világodnak!

Ennyih.

2012. szept. 20. 23:05
 12/18 anonim válasza:
Eszemben sincs öngyilkosnak lenni, a menekülés nem az én műfajom. Ronda vagy? Így jártál! Gondolom neked se kéne egy ronda nő, tehát akkor te mivel vagy különb?! Nem tartom magam tökéletesnek, de te ritka egy elb*szott, nyomorult lehetsz, akit szerintem nem is anya szült, nem csoda hogy nem kellesz senkinek és ha meghalnál senkinek se hiányoznál. Végülis tök mindegy mit írok neked, nem bántalak meg vele, mert szerintem érzéseid se lehetnek, szóval biztos nem fájhat ez neked.
2012. szept. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2. fogadjunk, lány vagy. így a páholyból könnyű röhögni más nehézségein és hülye kérdésnek nevezni. vagy ha fiú is vagy, lennél a kérdező helyében, megváltozna a véleményed. csak mert neked jól alakultak a dolgaid, még lehetnél megértőbb.
2012. szept. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kár, pedig nem lenne rossz 5let, ha felkötnéd magad.. ha menekülés nem a te műfahod, azt megbecsülöm benned:) remélem, egy tucat pittbull elött is ezt fogod vallani.

De anya szűlt, és tudod szeretjük is egymást, ő legaláb nem ba*sz át. És a munkatársaim és ismerőseim is kedvelnek.

Nem vagyok válogatós, édes mindegy hogy ronda, vagy duci nővel, de összejönnék szivesen, mindegy, csak kedves-aranyos legyen.

Amugy tényleg nem bántassz meg azzal amit írsz... ugyanis az ilyeneket mint te, nem veszlek ember számba. egy ember nem ír ilyeneket másnak mint te. szoval nem értem mit ugatsz..

Jóéjt kis barátom, álmodj csak a tökéletes világoddal;)

2012. szept. 21. 23:05
 15/18 anonim ***** válasza:
nem veszel emberszámba olyanokat, akiknek egészséges önrétékelésük van, és nem csak nyafognak? :D asszem nem a rondaságoddal van itt a baj elsősorban.
2012. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy magadat tudod ¨értékelni¨ de másokat.. azt nemigazán:) amugy egy pozitív gondolkodás még nem tesz emberé. Tudod, egy fecske nem csinál nyarat:)
2012. szept. 22. 20:15
 17/18 anonim ***** válasza:

Na itt aztán zajlik az élet kérem szépen! :D Amúgy ne vedd komoylan az idegbeteg gyerek kommentjét aki az öngyilkos dumával jön, valószinü saját magát látja a te helyzetedben és a te eseted testesíti meg azt, amivel ő nem tud szembenézni, gyakorlatilag önmagát szidja (gyakorta olvasom Freud bácsi műveit, szóval szerintem ez lehet).


Elhiszem, hogy sok keserűséget éltél át és eleged van a nőkből, de ne engedd, hogy ez úrrá legyen rajtad és eltorzítson! Nekem se volt 20 éves koromig semmi komolyabb kapcsolatom és már közel álltam ahoz az állapothoz amiben te vagy, mivel én is elég "furán" nézek ki, férfi létemre a 166 cm-el és 55 kilómmal és még ehez jön a strucc fejem. Egyszer csak elegem lett ebből az egészből és azt mondtam magamban, hogy ha beleszakadok is nőt szerzek! Elősször magammal próbáltam meg kibékülni, az egész világlátásomat megváltoztatni és olyan dolgokat csinálni amibem tehetséges vagyok, így növeli az önbizalmam és ez kihat a megjelenésre is. Elkezdtem irodalmi klubbokba járni (imádok olvasni és amatőr szinten novellákat írni) és ott megtaláltam a közösségem és olyan lányokat akiknek sokkal fontosabb az intelektus.


Jelenleg egy éve élek boldog kapcsolatban a barátnőmmel, nemrég pakoltunk össze és ez az a dolog amit 2-3 éve el se hittem volna.


Fel a fejjel, ne hidj senkinek aki szerint egy hajszálnyival is kevesebb vagy és előre a csajok után! :)

2012. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a bíztatást, sajna kicsi az önbizalmam, de talán tudom növelni, föleg úgy, hogy van amikben ügyesebb vagyok -szakács, borászat, pálinkafőzés:))- ezekhet értek, azt már tapasztaltam, hogy amiért megdícsérnek, az pozitív hatással van az ember önbizalmára. Bár a csajokkal még egy kicsit ˝hadi lábon állok˝ de alapjából véve kedves vagyok velük, és szerencsére némelyik viszonozza. Bízom benne, hogy majd valamikor, a közeljövőben találok majd egy lányt, aki nem utasít el.

A kölyökkel abszud nem feglalkozom:) elösször egy kicsit ledöbbentett, de az ilyenen csak mosolygok, csak feltünési viszketeksége van:))

De tényleg köszi a biztatást, sokat segítettél:)

2012. szept. 24. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!