Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos egy férfinél a karrierre, egzisztenciája?

Figyelt kérdés

Inkább a karrierre gondolok. elsősorban.

Jó szülői háttér, diploma, nyelvvizsga.


Mi van ha a srác mondjuk egy segédmunkás, vagy egy biztonsági őr vagy egy konyhai kisegítő tehát alacsonyabb pozícióban van, esetleg még szülői háttere sincsen.

Tegyük fel az illetőnek érettségie sincsen de mondjuk próbálkozik a tanulással, és tegyük fel nem iszákos nem lecsúszott ezenkívül.


2012. aug. 15. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem éppen azzal van problémám, ha tehetősebb mint én, mert az zavar. Ha együtt próbálunk kilábalni a helyzetből, gyűjtögetni vagy akármi, az jó.
2012. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

engem hidegen hagy...:)

a páromnak nincs érettségije, csak szakmája...

eon-os, azaz nem egy fejes valami nagy cégnél...

diploma sincs...se nyelvvizsga...

csak az anyuja dolgozik bankban, de sose kér tőle...16 éves kora óta dolgozik...


attól még hogy valakinek megvannak a felsoroltak: diploma nyelvvizsga stb. nem lesz több...nem a papírok számítanak ahhoz hogy valaki milyen belül...ilyen téren felesleges...


N22

2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, mi a munkája, csak dolgozzon tisztességesen és ne legyen lusta.

Az érettségi követelmények nem teljesíthetetlenek, több ezer diák képes rá minden évben. A "próbálkozás" nekem kevés, ha én képes voltam összehozni két diplomát párhuzamosan, akkor legalább egy érettségi elvárás.

2012. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

A lényeg, hogy kettőnk kapcsolata őszinte érzelmeken alapuljon, és teljesen stabil legyen, plusz akár egymást erősítve, de haladjunk előre, és megteremtsük a közös fészket.

Szóval a lényeg, hogy felelősségtudata legyen, és így vagy úgy, de stabilan teremtsük elő a megélhetéshez szükséges pénzt.

Soha nem néznék le senkit a szülői vagy anyagi háttere miatt, lévén, hogy magam is nagyon rossz körülmények közül törtem ki, tudom, milyen az. És nem az egyén hibája, ha ilyenkor nehezebben boldogul, mint egy átlag ember.

Nem szabad feladni, más nem számít.

2012. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak annyi az elvárásom hogy ha nincs munkája akkor keressen és majd legyen neki

meg egy dolgot utálok, ha viszont túlzásba viszi és a Balatonpartra nyaralás közben is viszi a laptopot, meg folyton csörög a mobil a munkhelyről (most találkoztam egy ilyennel)

na attól kiver a víz hogy nincs egy közös program se a h.lye munka nélkül

2012. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nálam magas a léc. Nekem fontos, hogy a párom okosabb legyen, mint én. Nincs könnyű dolga, mert szeretek tanulni, meg sem állok a phd-ig. Mondjuk szerencsére párom is hasonlóképpen gondolkodik.
2012. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Döntő többségben az az érzésem hogy a diplomások egyetemisták a saját portájukon/szakterületükön belül keresnek párt fokozottan érvényes ez mondjuk z orvostanhallgatókra pszichológusokra ügyvédekre.szóba sem állnak egy biztonsági őrrel mondjuk.

magam részéről az intelligens, és egyben "szép" lányokhoz vonzódom. Én is tovább akarok tanulni amint tehetem magam miatt elsősorban.

Elméletileg valóban nem kéne számítson kinek milyen papírja van.. A gyakorlatban viszont már néhányszor tapasztaltam a hogy labdába sem rúgok az említett szakok néhány hölgy képviselőjénél.

Szóval létező dolog ez szerintem..

2012. aug. 15. 17:31
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem van érettségim és most főiskolán tanulok...nekem nem számít hogy a párom úgymond "alul képzett" hozzám képest...


N22 (az előző oldalon már írtam)

2012. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is alulképzett vagyok de azt mondják az intelligencia szintem alapján hogy nekem már minimum diplomámnak kéne lenni mindegy nem akartam magam "szépíteni" a lényeg az hogy eddig nem sikerült olyan párra találnom "akit elképzeltem" illetve akit megtaláltam számára esélytelen voltam vagy levegő.
2012. aug. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!