Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom testverenek a csaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom testverenek a csaja mindig a baratom korul legyeskedik . Nagyon idegesit, legszivesebben agyonvernem. Mit kellene csinalni h eszrevegye magat?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt es ok is a testverevel. ez a lany odakoltozott most a nyaron , aztan ugy jarkal a lakasban mintha az ove lenne. En egyaltalan nem vagyok joban vele,de meg a baratom sem . A csaj megis mos, foz ra, takaritja a szobajat . es idegesitoen nyavog neki. mintha direkt csinalna.Mar a baratom is eszrevette h nyomul ra. a baratomnak egyaltalan nem tetszik a csaj, egy ronda c*gany . Feltekeny nem vagyok ra , megis nagyon idegesit ahogy kulon kesziti neki a kajat meg bejon a szobankba takaritani. Mit lehet az ilyennel csinalni? most mondjam meg a magamet?
2012. aug. 16. 11:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Barátod esetleg zárhatná a szobáját és egyszerűen nem eszi meg a kaját, amit készít neki. Hétvégén esetleg takaríthatnál a szobájában s akkor simán meg lehetne mondani a csajnak, hogy húzzon el.

Azért ha a csaj a barátod anyukájával is úgy viselkedik ahogy el lehetne gondolkozni azon is, hogy elköltözzön onnan.

2012. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Parókád van O.O :D Csak hülyülök :D

Annyira hullik a hajad, vagy mi az, hogy ide vagy oda "dobod"

2012. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Pusztítsd el.
2012. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igaza van a 11. válaszolónak. Ha nem ért a szóból, akkor csináljátok így. Egyen mást vagy mondja, hogy nem éhes. Szerintem az ő fejét is leordítaná párszor a csaj, de sztem leszokna pár alkalom után a főzésről...
2012. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
És a 13-nak is jár a zöld kéz :DD
2012. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
:D nem , csak sokat huzogatom vegig rajta a kezem :D amugy igen, ez igy volt en takaritottam hetvegente a szobajaban . hm, h ki fog akadni hogyha nyitna be, de zarva az ajto.. :)
2012. aug. 16. 12:06
 17/27 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, mert még betöri :D
2012. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Meg ki is nezem .. :D amugy o tipikusan olyan fajta aki nem veszi eszre magat.. 2x is elofordult h a baratom nem talalt valamit aztan ment a csajhoz h ellopta. ezek utan nem venne ra a jo isten sem h bemenjek abba a szobaba
2012. aug. 16. 12:12
 19/27 anonim ***** válasza:

11-es vagyok megint.

Vannak olyan emberek, akik nem veszik eszre magukat es mindenhol jelen akarnak lenni. Lehet a csaj csak ereztetni akarja, hogy mostmar o is ott van, fontos akar lenni.

Ha radszol valamiert pl ez a hajas dolog, akkor mond meg, hogy majd te takaritod a baratod szobajat es nem kell fajjon az o feje erte vagy ilyesmi.

Ha este vagy csak ott, akkor is osszedobhatsz valami gyors vacsit, esetleg ha elobb ersz haza, mint o es van idod, megcsinalhatod otthon is es csak leviszed. Ha latja, hogy ketten ultok le enni es, hogy gondoskodsz rola ebbol neki az fog lejonni, hogy igenis jol megvagytok egyutt es lehet, hogy leszall a baratodrol.

Nem tudom, hogy baratod anyukajaval milyen viszonyban vagy, de esetleg vele is beszelhetnel, hogy ez igy nem jo. Ha a csaj nem hallgat a szep szora, akkor lehet szolni, hogy koltozzon el vagy, hogy ebben a hazban masok a szokasok es alkalmazkodjon.

2012. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Koszonom , ez jo otlet. A baratom anyukajaval joban vagyok,de sajna csak 7vegen van otthon .. es mar mondta nekem h neki sem tetszik ez az egesz . Meg a csaj mondta az anyjuknak , hogyha valami nem tetszik akkor nem kell hazajonni. :D mit kepzel magarol ? es a baj meg az h a baratomat nem igazan erdekli, vagyis ehes amikor hazaer szoval megeszi a szaros kajajat. de ezentul itthon megcsinalom neki a kajat , aztan fozocskezhet maganak
2012. aug. 16. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!