Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom testverenek a csaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom testverenek a csaja mindig a baratom korul legyeskedik . Nagyon idegesit, legszivesebben agyonvernem. Mit kellene csinalni h eszrevegye magat?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt es ok is a testverevel. ez a lany odakoltozott most a nyaron , aztan ugy jarkal a lakasban mintha az ove lenne. En egyaltalan nem vagyok joban vele,de meg a baratom sem . A csaj megis mos, foz ra, takaritja a szobajat . es idegesitoen nyavog neki. mintha direkt csinalna.Mar a baratom is eszrevette h nyomul ra. a baratomnak egyaltalan nem tetszik a csaj, egy ronda c*gany . Feltekeny nem vagyok ra , megis nagyon idegesit ahogy kulon kesziti neki a kajat meg bejon a szobankba takaritani. Mit lehet az ilyennel csinalni? most mondjam meg a magamet?
2012. aug. 16. 11:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kajás részt még esetleg meg tudom érteni, mert ha éhes vagy akkor eszel.

A csaj előbb utóbb az egész családnak csak parancsolgatni fog, szerintem rá kéne szólni, hogy jobb lenne ha elköltözik mert ez így nagyon nem jó.

2012. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 X-atosz válasza:

Figyelj, van 1 békésebb módszer:

Egy hétvégi napon üljetek össze 2-en a csajjal és beszéljétek meg egy kellemes tea mellett (vagy ha megoldható, legyenek ott a fiúk is, így mindenki nyíltan állást foglalhat az ügyben).

2012. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Pont multkor mondta h gyereket akar jovore. ugyh nem hiszem h ez innen mostanaban elhuzna.
2012. aug. 16. 13:14
 24/27 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a ház a szülőké, úgyhogy ők döntik el, hogy ki lakik ott és ki nem.

Ez a megbeszélős dolog is jól hangzik, de arra figyeljetek, hogy semmiképp ne legyen belőle veszekedés.

2012. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Valtozatlan a helyzet :-D :-D
2014. aug. 30. 19:08
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi tortent ?.Rendbe jottek mar a dolgok? Hogy vagytok ?
2016. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Most komolyan 2 évig tűrted ezt a helyzetet? Nem vagy semmi... még mindig tűröd?
2018. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!