Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátnőmet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőmet megcsalja a párja. Elmondjam neki, vagy jobb, ha nem szólok? 25/L

Figyelt kérdés

A barátnőmék 7-8 éve vannak együtt, tervezik, hogy összeházasodnak és gyerekeik lesznek. A barátnőm szereti a párját. Szerintem a srác is szereti őt, bár arról panaszkodtak, hogy mióta együtt élnek, ritkábban szexelnek. Nem rég megtudtam, hogy a srác közel 2 éve egy másik csajhoz járkál rendszeresen és le is fekszik vele.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek? Ha megtudná, biztos nagyon fájna neki. Szerintetek a srác szereti még? Vajon miért csalja meg ennyi ideje? Nem tudom, mit tegyek. (amúgy az infó teljesen biztos)


2012. aug. 16. 15:24
1 2
 11/20 anonim válasza:
39%
A sráccal beszélj... valahogy beszéld meg vele hogy inkább a 7-8 éves kapcsolatot válassza... barátnődnek inkább ne mond el, mert ez a 7-8 év sok..
2012. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy két vonat megy egymás felé. Mit fogsz csinálni?


Ha nem szólsz a mozdonyvezetőknek, te is részese leszel a balesetnek.


De rajtad múlik: Hagyod, hogy a sínen haladjanak vagy eltereled egy másik vágányra a másik mozdonyt.


Nah melyiket választod?

2012. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nem attól félek, hogy a barátnőm nem fog hinni nekem, hanem attól, hogy szétverek egy kapcsolatot, ami esetleg még működhetne. Illetve nem tudom eldönteni, hogy működhetne-e.
2012. aug. 16. 16:32
 14/20 anonim ***** válasza:
Mit filizófálsz ezen? Vagy szól vagy nem. Ha szólsz, majd történnek a dolgok maguktól. Abba már nem kell beleszólnod.
2012. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben, és szóltam a haveromnak róla. Semmi gond nem lett belőle, rendezték a dolgot a maguk módján. Én mindig lojálisabb leszek ahhoz, akit már tízen-húszon éve ismerek.
2012. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mégis hogy működhetne olyan kapcsolat, ahol l2 éve(!!!) hűtlen az egyik fél?? szerintem szólj a barátnődnek...
2012. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak szexelni jár hozzá de nem is szereti a másik nőt. Akkor ne avatkozz bele. De ha szereti a másik nőt akkor Mondd el a barátnődnek, vagy vedd rá azt a szemetet hogy vallja be ő maga. De ha nem vallja be mondd el te.
2012. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

KI nem akarná tudni mi történik a háta mögött? Mond el a többit bízd oda! Én nem vacakolnék a te helyedben!

Amúgy te mit szeretnél hasonló helyzetben? Ez legyen az alap nálad szerintem.

2012. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
na elmondtad? en elmondanam amugy. miazhogy 2 eve csalja??? azert ez nem csak kis botlas, ehhez hazugsagok egesz sorozata kellett, tervezes stb nehogymar meg teis falazz a sracnak a sajat baratnoddel szemben. ilyen kapcsolatban ki akarna bennemaradni meg ilyen embernek gyereket szulni?
2012. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el. Nem akartam kiborítani a bilit. Viszont beszéltem a sráccal, mondtam neki, hogy fejezze ezt be, mert különben szólni fogok. Azt mondta, hogy szereti a barátnőjét és leépíti a szeretőt. Ennyiben maradtunk.
2012. szept. 23. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!