Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem régiben össze jöttem az exemmel. Anno volt egy 2 éves kapcsolatunk, de jelenleg pont úgy állunk egymáshoz mint régen. Elvileg azért szakított anno, mert félt, hogy csalódni fog. A gond igazából nem is ez lenne.A probléma ott kezdődik, hogy mindketten játszunk egy internetes MMOPG játékon. Ő ugye bár kijár külföldre dolgozni, míg én nagyba nyomatom a sulit. És míg ő oda van ezen a játékon tartjuk a kapcsolatot. És a gond az, hogy mikor nagyon bele merül a játékba, egyszerűen teljesen máshogy áll hozzám. Tehát közli, hogy hagyjam békén, most nem ér rá beszélgetni, mert fejlődik meg ilyesmi. Mondtam már neki, hogy ez így nem jó, de mindig azt kapom válasznak, hogy ez egy játék, nem változtat semmit a kapcsolatunkon. valamiért én még is úgy érzem, ez az internetes játék kettőnk közé áll. Míg mellettem van nem játszik, sőt gép elé sem ül, de mikor távol vagyunk egymástól le nem áll vele. Próbáltam rávenni, hogy együtt hagyjunk fel ezzel a játékkal, de ő nem teszi. Már van olyan, hogy mikor mellettem van is feszt arról a játékról beszél. Szerintetek mit kéne csinálnom?

16/L


2012. aug. 16. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ismerősöm hajnali 4-kor kel fel,hogy farmer izén arasson. :-D ráadásul ő vezetés közben is játszik (kamionsofőr) :-D
2012. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal sokra mentem -.-"
2012. aug. 16. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz. Előbb utóbb függő lesz. Ha jól sejtem a WoW-ról van szó. Könnyebben függőséget okoz, mint a cigi vagy az alkohol. Minnél hamarabb ki kell zökkenteni a világából, mert gondok lesznek.
2012. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LidoKain válasza:

16 évesen nem tudom mit tudnál vele kezdeni...kezdjük ott, h ő hány éves? veled egykorú? ha ez így van (bár lehet a kor nem is számít a fanoknál(tapasztalat :D)) akkor sok mindent nem tudsz vele kezdeni az embernek meg kell érnie bizonyos dolgokhoz...ez is ilyen pl...

na de 16 évesen mit jelent az, h anno jártatok két évet? egy hete vagy 5 évvel ezelőtt? :D miért van olyan érzésem, h ez nem egy komoly kapcsolat és valójában nem is szereted?

2012. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LidoKain válasza:
ja, igen a válasz amit kifelejtettem, hogy mondd neki, h vagy te vagy a játék különben dobod..cső...még csak 16 vagy bőven találsz másik palit magadnak...ráadásul közelebb aki szintén MMO-zik....
2012. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma reggel pont erről volt szó a tv-ben,hogy sokan rohannak haza és az az első,hogy a gép elé üljenek és játszanak.

Nos tudom milyen érzés,mert én is játszottam.Sajnos szüleim se igazán tudtak tenni ellene. A gond ott van,hogy az ilyen ember élete amúgy unalmas és nem éri elég siker. A játék viszont jutalmaz,ezért szoknak rá könnyen az emberek. A MMO progik azért problémásabbak (én ezért sem játszottam velük) ,mert sokban másokkal kell egyeztetni a közös játékhoz és így még nehezebb otthagyni az aktuális programot.

Én rájöttem magamtól,hogy miközben a karakterem fejlődik a játékban,magam a való életben nem fejlődök,sőt... Van saját karakterem,amit tudok fejleszteni és ez megmarad akkor is,ha kikapcsolom a gépet. Miért nem tegyem? Válasszon valami olyan hobbit,amiben sikerélménye lehet.

2012. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is sokat WoWoztam annó, képes voltam felkelni hajnali 3kor, hogy tudjak bányászni köveket amiket jó pénzért eladok virtuálisan, aztán egyszer csak ráuntam az egész játékra. Most már kb. 2-3 naponta járok fel pár percre. Rájöttem hogy a csajok meg a haverok sokkal fontosabb, mint egy játék. Az MMORPG játékoknak pont ez a célja, hogy leültet és, hogy minél többet játsz vele! Azóta néha-néha FPS játékokkal szoktam nyomni:)

A kérdésedre válaszolva pedig, szerintem te hagyj fel a játékkal, vedd fel skype-ra azon beszélgessetek, ott csak rád kell figyelnie, ha meg nem megy bele, fontosabb neki a játék mint te és úgy nem fog működni..

2012. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon el vagytok tájolódva, de ahogy minden kérdésre választ adhassak:


1. Nem, nem WoW. Metin2-ről van szó...

2. 1 évvel ezelőtt jártunk 2 évig, most újra kezdtük.

3. Én is nagy kocka vagyok tudom miből áll ha a játékban érzem egyetlen sikerem, de ettől függetlenül nem hagyom, hogy a kapcsolatom közé álljon egy játék, hogy őszinte legyek egyikőtöktől sem kaptam, felhasználhatónak mondható tanácsot.

2012. aug. 17. 12:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah és 23 éves ezt lehagytam.
2012. aug. 17. 12:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Skypere fel van véve, én a játékot abba hagytam, de ő oda nem jár fe, bocsi a 3 kommentért, de kómás vagyok még xD
2012. aug. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!