Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok 3 hónapja, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok 3 hónapja, a pasi el akarja hagyni miattam a barátnőjét. Én direkt azért mentem bele a dologba, hogy megmaradjon a függetlenségem. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy elhagyja a barátnőjét, aztán dobd te is a fäszba. Az ilyen fartúró k.öcsög ezt érdemli.
2012. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
eleve úgy indult a kapcsolatunk, hogy csak szex, és ha úgy adódik időnként közös programok, de semmi kötöttség. A barátnőjéhez való hozzáállása szerintem az ő dolga. Csak az utóbbi időben jöttem a célzások.. Majd egyszer konkrétan felhozta a témát, hogy megpróbálhatnánk együtt. Nemet mondtam, de nem úgy tűnik, mint aki felfogta..
2012. aug. 17. 16:51
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

dobjad mert nem tartotta be a szabályokat.


legyél az én szeretőm, mert én nem hagyom el a csajom....

2012. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

de, ha tudtad, hogy van barátnője, akkor miért kellett kefélned vele? Másnak vannak érzései, akinek valószínűleg rohadtul fájna, ha megtudná, hogy veled kefél szabadidejében.

Miért nem kerestél magadnak egy szabad, és független "szexbarátot"?

Kívánom, hogy egyszer ugyanezt eljátssza majd veled valaki, és rohadtul fájjon!

2012. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a barátnő a srác dolga. Nem én voltam a kezdeményező fél a dologban.
2012. aug. 17. 17:46
 16/24 A kérdező kommentje:

14-esnek.

Nem értem miért kell nekem esni. Nem tudhatod, hogy mi van otthon zárt ajtók mögött, akár a csaj is csalhatja a partneremet. Szerintem itt a pasi az, aki nem tisztességes a dologban. Én nem próbáltam meg őket szétválasztani.

2012. aug. 17. 17:48
 17/24 anonim ***** válasza:
14es vagyok. Hát sajnálom, hogy neked estem, de a kívánságom továbbra is fennáll.
2012. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17-es:

Ez esetben csak sajnálom, hogy ilyen rosszindulatú vagy idegen emberek iránt.

2012. aug. 17. 17:52
 19/24 anonim ***** válasza:
Az nem rosszindulatúság, ha ugyanazt kívánja neked valaki, amit te "adsz" másnak.
2012. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

utolsónak:

"Kívánom, hogy egyszer ugyanezt eljátssza majd veled valaki, és rohadtul fájjon!"

Honnan tudja a kedves kommentelő, hogy "rohadtul fáj" a barátnőnek a dolog? Eleve miért engem hibáztat, miért nem a srácot? Elvégre az ő felelőssége lenne hűségesnek lenni, nem nekem.

2012. aug. 17. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!