Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető vagyok 3 hónapja, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok 3 hónapja, a pasi el akarja hagyni miattam a barátnőjét. Én direkt azért mentem bele a dologba, hogy megmaradjon a függetlenségem. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 15:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azért nehogy a csávóra hárítsd már az egész felelősséget. Te ugyanannyira hibás vagy mint ő, lehetnél annyira gerinces, hogy nem kezdesz olyan férfival, akinek barátnője van. Nem akartalak leribancozni az elején, de azóta rájöttem, hogy az vagy. Abban igazad van, hogy nem a te dolgod, hogy a csávó hogy bánik a barátnőjével, de ha már otthagyod őt, az lenne a minimum, hogy elmondod a csajának milyen ember is valójában a kedves párja. Az utolsó előtti kommentelőnek pedig igaza van. Csak annyit adj, amennyit kapni szeretnél...
2012. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azért hagyom ott, mert nem szeretném, hogy érzelmileg sérüljön miattam. Ettől függetlenül mint embert, nagyon szeretem. Természetesen eszemben sincs elmondani a barátnőjének a dolgot, ez az ő ügyük.
2012. aug. 18. 08:55
 23/24 anonim ***** válasza:

ahol 3 ember van a képben, ott 3 ember hibás.. szerintem.. ha a barátnő mindent megadna ( bár olyan is van ahol mindent megad mégsem jó ez tény) a 3. szóba sem jön..

nem kell itt a nagy hűség meg egyéb betanult dumák.. ha nem akarsz a barátnője lenni mondd meg neki, de szerintem nem véletlenül jutott el odáig, hogy téged választana szíve szerint..

mellesleg a félremászások jelentős részében nem a "ribancnak" titulált igen gonosz velejéig romlott nők kezdeményeznek.. :D

erről ennyit

2013. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
akkor talán szakíts vele..és ne cseszd szét a kapcsoltot még jobban...
2013. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!