Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzBianka kérdése:

Megbántottam a páromat. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
ma van a hónapfordulónk és vett virágot valami őszi rózsát vagy mit és mikor adta ide akkor azt modtan neki hogy "ooo azt hittem vörös rózsa" de nem rosszindulatuságból csak tudja hogy én azt szeretem de mindig valamit kitalál hogy miért nem vörös rózsát hoz. általában az a kifogás hogy "o az olyan megszokott" de nem tudom hogy mi megszokott mikor majdnem 2 év alatt 3x kaptam azt:s meg ugyis nem mindegy hogy megszokott vagy nem?? ha egyszer neken akar örömet szerezni akkor azt hozzon amit szeretek szerintem...:S nagyon bánt hogy fájdalmat okoztam neki:(

2012. aug. 17. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
feküdj le vele, úgy minden férfit ki lehet engesztelni
2012. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat nem akartalak megbántani nagyon tetszik szeretlek *csók*


mi a sz@rnak minden egyes hónapot megünnepelni?..

2012. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát már megbocsáss, de szerintem elég pofátlan vagy. Mi az hogy azt vigyen amit te szeretsz ha meg szeretne lepni?? Nem inkább örülnöd kéne, hogy egyáltalán gondolt rád, és vett neked valamit??
2012. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy, jogos volt a megjegyzésed.

Komolyan, hogy képzelhette hogy őszi rózsát vett vörös helyett?! Még ilyet, hogy merészelhette....?

[Szarkazmus]

2012. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Én a helyébe félrelépnék ilyen galádságok után..
2012. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A hónapforduló szerintem butaság... És örülni kéne inkább annak, hogy egyáltalán valaki még manapság ad valakinek virágot. Amúgy is a szándék a fontos.
2012. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy kóró nem jutna eszembe hónapfordulóra.:)
2012. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

na ja hát, abban is van azért valami, hogy most ha neked vörös rózsa kell akkor neki nem mind1? Itt nem ő van a középpontban.


Amúgy meg nem hiszem hogy túlzásba kell vinni, max majd leültök egymás mellé, te még szépen átölted, meg simogatod, hogy bocsika a virág miatt azt nem úgy gondoltam :3, megbocsátasz? cupp-cupp.

2012. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd kinőttök ebből a hónapfordulósdiból. És akkor majd igazán tudjátok értékelni a fontos dolgokat. Szerintem sokkal jobb, ha spontán vesz a párod valamit, mint a sok fordulót megünnepelni, így minden napra ki lehetne találni valamit. Amikor először szexeltünk, amikor először mentünk el együtt koncertre, amikor először békültünk ki...szóval ezek a mindennapok részei. A végén megcsömörlik, oszt nem vesz neked egyáltalán semmit. Örülj, hogy két év múlva is vesz neked valamit.
2012. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
ezt a szemét palit hát hogy képzeli ezt? :-D
2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!