Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Nem tudom eldönteni leszbi vagy biszex vagyok (többi lent, kicsit hosszú de légyszi olvassátok el)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 2-3 éve volt a legutóbbi kapcsolatom. eddig 2 sráccal jártam. egyel kb 13 éves koromba őt nagyon szerettem, ami 1 hónapig tartott, szóval nem volt kapcsolatnak mondható a dolog. aztán 15 éves koromba volt a másik barátom de kb ez se mondható kapcsolatnak mert vele meg kb 2 hetet voltunk együtt. ez a 2 barátom volt eddig. lehetett volna több is mert sok srácnak tetszem, meg akar járni, de én úgy sose jövök össze valakivel hogy nem érzek semmit, csak szimpatikus és majd hátha kialakulnak az érzések.. csak akkor akarok valakivel összejönni, ha tényleg szerelmes is vagyok belé. most nemrég volt egy srác akibe úgy érzem szerelmes voltam. 2szer találkoztunk az a gáz és utólag rá jöttem hogy nem hiszem hogy ez szerelem lett volna, mert eleve alig találkoztunk (pedig egy helyen lakunk), kb 1 évig folyton beszéltünk neten, kb már úgy kezeltem néha mintha járnánk. meg folyton rá gondoltam meg bele gondoltam milyen lenne, ha járnánk és meg elégedtem azzal, hogy neten beszéljünk. amúgy szinte mindig, ha egy pasi jobban megnéz kb ezt mondom magamba, hogy "mit nézel b.meg", de amikor egy csaj néz meg akkor meg tökre örülök. amúgy kb 3éve van az hogy érdekelnek lányok. akkoer jöttem rá, mikor úgy megtetszett egy csaj a sulinkból, hogy folyton rá gondoltam, mikor nem láttam nagyon szar kedvem volt.. meg általába sose mondom egy pasira másoknak hogy "nézd már milyen jó teste van, de helyes" jó, persze el ismerem ha valaki az de sose ájulok el egy pasitól se szinte. lányoknál meg ha meg látok egyet, akkor bámulom, meg ha megfog benne valami akkor rá gondolok, közbe lehet nem is ismerem. smároltam is már lányokkal és egy olyan lánnyal jobb volt smárolni aki iránt nem éreztem semmit csak pl üvegezésnél ez volt a feladat vagy valami, mint bármelyik sráccal. ja és nem azért smárolok esetleg csajjal mert menő, hanem mert tényleg bejönnek lányok. igazából most azt nem tudom eldönteni hogy biszex vagy leszbi vagyok-e, de nagyon remélem nem vagyok leszbi :S de eyre jobban kezdem azt hinni... ezek miatt, hogy: inkább csajokba fog meg valami, csajokat nézem meg, sokkal szivesebben nézek pl olan filme, amibe egy szép csaj van mint ha egy helyes pasi. de közbe meg 1 pasi be tud indítani a fantáziám. most is voltam házi buliba, barátnőm elhozta a barátját, tök jól néz ki, meg tök aranyos tényleg minden oké be is ismerem. de hs belegondolok pl ha nem lenne neki barátnőm és kérdezné járjunk-e akkor nem mondanám hogy igen.. mert valahogy a járás dolog nem jön be. sokkal jobban érdekelne lánnyal. amúgy az is fontos hogy elég válogatós vagyok a pasiknál szoval hasonló személyiségűnek kell lenni mint én, meg kell hogy a nézésébe valami megfogjon stb. igazából az érdekelne ti mit gondoltok. meg ha van itt leszbi ha leírná hogy mikor tuti leszbi egy ember. csak van valami rá utaló jel. hogy pl a leszbik egyáltalán nem is indulnak be pasikra?

2012. aug. 18. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A lezbik nem indulnak be pasikra szóval inkább biszex vagy :)jó is a biszex barátnő :P 22/F
2012. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te túl sokat agyalsz! Inkább menj pasizni! Ennyi idős korodban biztos a túl nagy szex hiány miatt lesed a csajokat is! Attól még nem v se leszbi,se biszex,h csókolóztál azonos neművel. Ha meg erre kapható v,az külön tetszik a pasiknak.
2012. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd, túl sokat agyalsz a címkéken. Leszbi, homoromantikus(vannak ilyenek is :), biszexuális stb. Rengeteg.

Miért nem hagyod, hogy az idő döntsön? Beskatulyázod magad valahova, ami ugyan lehet nem is passzol rád teljesen, de azért úgy gondolod az a jó. Majd ez alapján zársz ki másokat, hogy az "nem illik" abba ami "te vagy".

Gondolj bele, teszem azt most elhatározod, hogy "Igen, a leszbikus a megfelelő szó arra amit érzek!" majd később mégis jön egy srác, aki külsőre és belsőre is megfog. Na akkor megint elkezdesz pörögni ezen? Azt mondod biszex vagy, de mégis akkor más srácok miért nem keltenek benned ilyen érzéseket?


Csak hagyd, hogy az idő döntsön, ne skatulyázd magad feleslegesen. Nem beszélve arról, hogy olyan jel nincs ami minden leszbikusra ráillene :) Akibe beleszeretsz, abba úgyis belefogsz, viszont így legalább megkíméled magad majd a hosszú-hosszú kétségbeeséstől.

15/L

2012. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tudom hogy nemkéne ezen gondolkoznom mert majd úgyis eldől, arról úgyse dönthetek hogy kibe legyek szerelmes, csak feltűnt azért nekem is hogy jóideje nincs barátom, meg nem nagyon fognak meg pasik és kezdek aggódni.. azért gondolkozom folyton ezen..
2012. aug. 18. 19:20
 5/9 A kérdező kommentje:
ez a "szex hiány" szerintem hülyeség, mert attól még nem hülyülök be xd hogy akkor jó lány is v ilyesmi vagy nemértem hogy gondolod.. amúgy nem úgy vonzódok lányokhoz hogy tetszenek csak hanem rendesen érzelmileg is.. tudok szerelmes lenni lányba szóval nemcsak ennyiről van szó hogy tetszik..
2012. aug. 18. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Szuleid egyutt vannak? Lehet, h csak anyud nevel?

Amúgy nehéz lehet igy.

2012. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ajj, nemtudok rád privit írni :S
2012. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18L én is hasonló cipőben járok. nekem se volt meg normális kapcsolatom fiúval és nemrég jöttem rá, h biszex vagyok, mert megnézem én is a lányokat és beleszerettem egy barátnőmbe. most van alakulóban a dolog, de sztem telleg ne tedd be magad egyik skatulyaba se, az nem jó. majd eldől és pl engem is éppen az érdekel, aki aktuálisan tetszik, függetlenül a nemétől. smaroltam mar sráccal meg csajjal is, mindkét esetben éreztem vmi komolyabbat az illető iránt, de nagyobb különbség a nemen kívül nem volt. hat ezek az én tapasztalataim biszexkent, remelem tudtam segíteni;)
2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű a dolog. Nem kell smacizni a nemeddel, s nem lesznek ilyen késztetéseid. Emlekszem 19 éves koromig lány barátom sem volt, s szerelmes sem voltam. Be is melegedhettem volna, az alapvető hetero osztonok működtek.
2012. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!