Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik ha kijárom a gimit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ha kijárom a gimit?

Figyelt kérdés
Tehát elsős korom óta együtt vagyok a párommal, harmonikus, tökéletes kapcsolat, a leghelyesebb srác akit valaha láttam. Viszont még 8. osztály végén találkoztam a jelenlegi osztálytársammal. Végzős vagyok, lassan 5 éve ismerem. Mióta megláttam tettszik, pedig nem a leghelyesebb, legizmosabb srác, nem is olyan tökéletes mint a kedvesem. Vele akartam összejönni, aztán jött a barátom, tökéletes nekem, és a srácot épp kezdtem átlagosként kezelni. Aztán egy idő múlva megint kezdtem érezni, hogy olyan jó vele hülyülni, órán jólesik ha mellém ül, ha együtt jövünk haza, minden olyan izgalmas vele, és azt érzem, hogy kívánom. Tegnap éjjel vele álmodtam, csak annyi volt hogy megölelt, és megcsókolt. Olyat éreztem, mint a barátommal már rég. Az újdonság varázsa, és a letisztult érzelmet, amit nem árnyékol be pár ellenem elkövetett tett.( A barátom2x átejtett, nem megcsalt). A páromat nem akarom elhagyni, vele akarom leélni az életem, és tanszünetben nem is gondolok arra a fiúra..tehát akkor ha lejárom a gimit, elfog múlni teljesen ez az érzés, ugye? Mert én már most szörnyen érzem magam attól, hogy jól esett ez az álom, azt érzem megcsalom a páromat:\
2012. aug. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked csak a leghelyesebb, legizmosabb, legsármosabb férfiak jönnek be?
2012. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha most másik srác fele érzel vonzalmat, akkor ez tuti el fog múlni ha nem fogod látni, ellenben majd jön egy másik, a másik suliból, munkahelyről stb. az újdonság varázsa

én is évekig voltam együtt a volt párommal, de egy idő után mikor kezdődtek a bajok elkezdtem mások után úgymond vonzódni, de jó volna újdonság stb.... de elhesegettem, majd mindig jött más.

2012. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"pedig nem a leghelyesebb, legizmosabb srác, nem is olyan tökéletes mint a kedvesem" Szerintem te még lélekben is nagyon fiatal vagy.
2012. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1# Nem, hidd el le se szrm a külsőséget, csak más épeszű dolgot nem tudok rá mondani, miért is kéne elfelejtenem őt, vmit muszáj magamnak bebeszélni:S
2012. aug. 18. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik alfahím, a másik bétahím. A "jófiú" párodat nem akarod elhagyni, majd ő fog eltartani, és nevelni a gyerekeket. A másik, a rosszfiú, "az a fiú" pedig az alfahím, akivel legalább egyszer úgyis le fogsz feküdni.
2012. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a jövőbeli kérdés miatt nem akarok szakítani a párommal, egyszerűen jó vele. És inkább ő a rosszfiú alkat, aki bulizgat, és tényleg éli az életet. Az osztálytársam mellett olyat érzek, amit senkiné leddig, olyan nyugodtságot, vagy én nem tudom elmondani, imádom nézni ahogy eszik, ír, zsebre rakja a kezét, ahogy jár, ahogy beszél..áhj..én csak ki akarom őt törölni az életemből:S
2012. aug. 18. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a mostani pasidat, és jöjj össze a másikkal. Mindenki jól jár.
2012. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!