Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan 17-18 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan 17-18 éves fiú aki komoly kapcsolatot akar nem csak "kavargatni"?

Figyelt kérdés

És ha létezik ilyen akkor hol találhatnám meg őt?

Fél éve próbálkozok magamnak párt találni, több pasival is ismerkedtem de végül nem lett egyikből se semmi, mert most élik az életüket és nem akarnak barátnőt és körülöttem mindenhol ez van már kezdek tőle becsavarodni.:S

Valaki segítsen rajtam ha tud.:)

17/L


2012. aug. 19. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én még mindig komoly kapcsolatot keresek,de alig ha van olyan, egy éjszakás nem az erősségem


19/F

2012. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

17 vagyok...kapcsolatot akartam de a lány csak szórakozik velem :(

ha nem is ismerkedni de beszélgetni beszélgethetnénk...de elég müvészlélek vagyok...ugyh.készülj valami bonyolultra xD

2012. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

igazad van csajszi! mindenki csak d*gni akar járni nem..:(

és a mai fiúk hát.. azt mondják hogy így meg úgy szeretnek aztán semmi..?! 16/L

2012. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!