Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna az, ha lenne egy pasitok akinek nincsenek barátai és szeretne bekerülni a ti baráti társaságotokba, hogy úgy érezze végre ő is tartozik valahová, nincs egyedül stb?

Figyelt kérdés

Vagy úgy gondoljátok hogy ő csak a pasi, aki jobb ha nem keveredik bele a baráti társaságba, mert sokszor olyan dolgokról is szó esik, amikről nem kéne tudnia.


Csak kíváncsiságból kérdezem. Várom a válaszokat, előre is köszönöm.


2012. aug. 19. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én baráti társaságomba nem tudnál beilleszkedni, mivel akik tényleg a barátaim, ők mind lányok és bizony nem jöhet velünk a csajos bulikra egyikőnk barátja sem, márpedig elég gyakran tartunk ilyet. Nem azért, mert olyankor "pasizunk", még sosem csalt meg egyikőnk sem senkit, hanem mert olyan dolgokról beszélünk, amikről mások előtt nem szoktunk. Pl. néhány barátnőm szűz még és nagyon érdekli őket a szex téma, hogy milyen, hogyan szoktuk, stb. Akkor sosem beszélek ilyenről, ha ott ül mellettem olyan is, aki érintett ebben. Vagy pl. olyankor káromkodunk össze-vissza, pedig normális esetben nem nagyon szoktunk. Vagy nem mutatunk olyan értelmi szintet, mint akik szeptembertől egyetemisták. Ilyesmik.


Ha meg fiú haverjaim is vannak, sztem őket zavarná, mert ők általában csak akkor hívnak bulizni, ha csajhiány van. :D


18/L

2012. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Neverwalkalone ***** válasza:
Szeptembertől egyetem? Akkor már csak pár hét, és nem lesz szűz barátnőd :D
2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Itt egyik felhasználó írja: nem mehet velük egyikük barátja netalán kitiltják őket a szórakozóhelyről, vagy mi?..Ja és még ki is beszélik öket ez sem szép dolog, és még káromkodnak is nekik szabad kibeszélni, meg káromkodni ezt f..fiként írom igen ezt felvállalom és ha fordítva történik mindez, akkor meg jön a hisztéria és stb az eszem megáll komolyan mondom.

Elnézést ezzek nem megsérteni akarok senkit. Aki megsértődik akkor passz.

2018. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!