Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vágyom ilyen szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom ilyen szintű kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehet ez furcsa kívánság, igazából most gondolkoztam el rajta először...

Barátnőimmel beszélgettünk az ideális, tényleg álomszerű tökéletes kapcsolatokról, hogy az kinek milyen. Én mondtam, hogy szerintem mindenen túl, az lenne a legeslegkirályabb párkapcsolat, ahol a pároddal annyira de annyira szeretnétek egymást, annyira nagy lenne a bizalom, hogy nem lenne totálisan semmi tabu. NEm lenne olyan, hogy ezt most nem merem elmondani, mert mit fog gondolni, vagy most így nem merek eléállni, mert kiábrándul, szóval még azok a hétköznapinak mondható tabuk sem léteznének, amik amúgy vannak. Pl megkérhetném a pasimat, hogy segítsen intim részen gyantázni, akkor nem az, hogy váááá de bizarr, vagy akármi, elmondhatnék neki még akár gyerekes gondolatokat is, vagy félelmeket, mert nem lenne ciki előtte, szóval tényleg ilyen full nyílt, tabuk nélküli kapcsolat.


Barátnőim meg tök hülyén néztek rám, mondván ők megőrülnének ebben, merthogy valami magánrész mindig kell, őket pl szőrtelenítés közben soha meg ne lássák, vagy nem említenek félelmeket, és nem is tennék, mert az ciki, meg ilyesmi...


Engem ez meglepett, szóval csak úgy kíváncsiságból, ti nem vágynátok egy ilyen kapcsolatra? Ahol persze minden más is oké lenne, de egész egyszerűen olyan nagy lenne a bizalom, hogy semmiben nem létezne tabu. Tényleg semmiben.


2012. aug. 22. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha barátnőm előttem kakálna, és látnám az arcán az erőlködést.
2012. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 okoska31 ***** válasza:

szerintem az, ahol nincsenek olyan szavak, hogy legkirályabb, meg totálisan....


azért az intim gyanta.... nem biztos, hogy az ordításodat is hallania kellene...:)


de egyébként minden más tényleg jó, ha nem marad titokban.


A férfi és női készülődés intimitását azért hagyjuk meg...

2012. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Viszont szívesen szőrteleníteném az intim részeid, ez igazából felizgat engem, egyből merevedésem lett.
2012. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Bocs de a barátnőidnek igaza van!

Van ami nem tartozik a pasira és nem kell tudnia róla, mert nem férfi dolog.

Akkor az már olyan hatást keltene mintha papucs lenne...

2012. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lomhán szemlélem a világot.

Hadd forrjon, ontsa bűneit.

Nem szórok a gazokra átkot,

És az erény se lelkesit.


Nem indulok meg, nem szomorgok,

Ha látok szenvedő szivet.

Irigységet nem kelt a boldog,

Nem fáj sem új, se régi seb.


Maradjon a világ a hogy van,

Sajtoljon égő könnyeket.

Lemondtam, mindenről lemondtam,

Mit megmásitni nem lehet.


Botorság volt kergetnem álmot,

És szélmalmokkal küzdenem.

E kába összevisszaságot

Ma már nyugodtan nézdelem.


Dobálják sárral bár az eszmét:

Nem indit meg, ha elbukott.

Gazság arassa győzedelmét:

Én nézem s meg se mozdulok.

2012. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

igen, kell egy magánszféra mindenkinek, de én ezalatt nem azt értem, amit a barátnőid, de lehet ez mindenkinek más

én inkább így: kicsi magánszféra+bizalom, de ez egy hosszabb komoly kapcsolatban meg is valósul, nálam kb. szinte minden, amit felsoroltál megvolt a volt kapcsolatomban

2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tagoljon szét a higgadt bölcselő,

Bonczkés metéljen darabokra:

Titok maradsz, mély, meg nem fejthető,

A kérkedő tudósokon kifogva.

Ma istennel szállsz szembe vakmerőn,

S holnap lesujt egy röpke gondolat.

Hitvány és gyönge hozzá agyvelőm,

Hogy felfogjam csudás mivoltodat.

2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen társra vágynék aki előtt tényleg semmit nem szégyellek,és nagy lenne a bialom kettőnk között és bármit megosztahtnék vele...hát igazából ugyanezek amiket leírtál:D


Én azt hittem eddig biztos én vagyok beteg vagy naiv,hogy ilyen kapcsolatról álmodozom:)

20/l

2012. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
jó azért szarni én sem akarnék előtte:D de ha meglátna úgy akkor röhögjünk rajta:D eke természetes dolgok.SZERINTEM:)
2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt ahol a pasi segít a szőrtelenítésben. p.cit gyantázni pedig kifejezetten szeret több pasi is. Viszont minimális tabu biztos van mindenhol. De nem ezek amiket Te írsz.
2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!