Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vágyom ilyen szintű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vágyom ilyen szintű kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Lehet ez furcsa kívánság, igazából most gondolkoztam el rajta először...

Barátnőimmel beszélgettünk az ideális, tényleg álomszerű tökéletes kapcsolatokról, hogy az kinek milyen. Én mondtam, hogy szerintem mindenen túl, az lenne a legeslegkirályabb párkapcsolat, ahol a pároddal annyira de annyira szeretnétek egymást, annyira nagy lenne a bizalom, hogy nem lenne totálisan semmi tabu. NEm lenne olyan, hogy ezt most nem merem elmondani, mert mit fog gondolni, vagy most így nem merek eléállni, mert kiábrándul, szóval még azok a hétköznapinak mondható tabuk sem léteznének, amik amúgy vannak. Pl megkérhetném a pasimat, hogy segítsen intim részen gyantázni, akkor nem az, hogy váááá de bizarr, vagy akármi, elmondhatnék neki még akár gyerekes gondolatokat is, vagy félelmeket, mert nem lenne ciki előtte, szóval tényleg ilyen full nyílt, tabuk nélküli kapcsolat.


Barátnőim meg tök hülyén néztek rám, mondván ők megőrülnének ebben, merthogy valami magánrész mindig kell, őket pl szőrtelenítés közben soha meg ne lássák, vagy nem említenek félelmeket, és nem is tennék, mert az ciki, meg ilyesmi...


Engem ez meglepett, szóval csak úgy kíváncsiságból, ti nem vágynátok egy ilyen kapcsolatra? Ahol persze minden más is oké lenne, de egész egyszerűen olyan nagy lenne a bizalom, hogy semmiben nem létezne tabu. Tényleg semmiben.


2012. aug. 22. 19:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem vágyom külön arra, hogy ilyen szinten bizalmas legyen egy párkapcsolat, jól megvagyok úgy is, hogy hagyunk egymásnak egy kis magánszférát. Viszont ha a leendő párom arra kérne, hogy segítsek neki pl intim gyantázásban, természetesen segítenék. Végül is ki legyen az az ember, aki előtt tényleg semmit nem szégyell a másik, ha nem a szerelme ;)

22/f

2012. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyen szintű "összenövésekről", de szerintem is jó, ha van egy kis magánszférája az embernek. Bár már vettem én is a barátnőmnek betétet a tescoban, meg most én fürdetem, mert eltört a keze. ;-)
2012. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezek egy normális, jól működő kapcsolatban szerintem egyáltalán nem tabu témák. Én mondjuk nem gyantázom oda lent, borotválom, volt hogy már két napja mondogattam, hogy mostmár borotválkozni kéne, erre egyik este bedobta a témát, hogy na majd ő. Enyhén be voltam sz*rva, hogy a legintimebb részemen matat borotvával, be is fenyítettem, hogy ha megvág azt az ő legnemibb része bánja. Viszont egészen jól sikerült. :)

Együtt szoktunk fürödni, ücsörögni a kádban, beszélgetni. Ha kakilnom kell, akkor kell, nem tabu. Ha szellentenünk kell, hát kiengedjük, ha felpuffadok, akkor elmonom, ha megjön a menzeszem, akkor neki panaszkodok, ő meg simogatja a hasamat, hátha kevésbé fáj, ha beteg vagyok, akkor ő ápol, stb stb. Pisiltem is már előtte, ő is előttem. Látott szakadtan, smink nélkül, büdös szájjal kócosan és látott bomba formában frissen kozmetikázva, fodrászkodva a legjobb ruháimban.

Az egyetlen dolog, amit tényleg nem csinálnék előtte soha, az pl. tampon csere.

De ő nyomkodja a pattanásaimat, ő masszírozta le a feldagadt bokámat és volt hogy ő kenegette a bőrgombámat is, mert én nem értem el.

Számomra ilyen egy tökéletes kapcsolat. Ettől függetlenül van magánszférám nekem is és a páromnak is. Nem nyomozunk a másik után, bízunk egymásban, ha azt mondja elmegy haverokkal kocsmázni én nem kérdezősködöm, max rákérdezek milyen volt. Nem olvasgatom az e-mailjeit, nem nézegetem a telefonját, ő sem az enyémet. Nálam ezt jelenti a magánszféra nem az, amiket felsoroltál.

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A nőiség legnagyobb titka, amivel magához láncolja a férfit, a mítoszkeltés. Te épp ezt ölnéd meg az ideális kapcsolatban.
2012. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 22. 20:07
 16/19 anonim ***** válasza:

leborotválom én neked még a lukad körüli részeket miközbe púzol egyet az arcomba oszt röhögünk :D

de ha megtudod hogy darázsfóbiám van akkor ne nevezz kislánynak... :/

F19

2012. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A liberális gnoszticista irányzatokban a különféle hagyományos erkölcsi értékek kötelezettséget elvetése nyilvánult meg. Szexuálisban promiszkuitás, orgiák a kontrolvesztett "gonosz világ részét képező" embertársak káromlása, és a hatalmakkal szembeni elllenszegülés a gnosztikus etika által "szentesített" cselekedetek.
2012. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor azt most gáz, hogy ha én elmondok mindent a barátomnak?
2012. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kapcsolatom van most is, a barátom előtt semmit nem kell szégyellnem, bármire megkérhetem (és ő is engem), nem érzi, hogy csorbulna ettől a férfiassága. (Szerintem ezt csak a korlátoltak gondolhatják komolyan..)

A megismerkedésünk első percétől nem volt olyan pillanata a kapcsolatunknak, amelyikben bármelyikünknek is szégyenkeznie kellett volna, bár alapvetően elég lazák vagyunk mindketten.

Simán vécézünk egymás előtt, szőrtelenítek, miközben ő is ott van (sőt, sokszor ő erősködik, hogy hadd csinálja, mert izgatónak találja), böfögünk, pukizunk, bármit elmondunk a másiknak, stb. (Sőt, ez a köznép szemében bizarrnak tűnhet, de kb. 1 hónapja jártunk, amikor meséltem neki, hogy olvastam valami hülye cikket, miszerint a férfiak akkor szeretnek igazán egy nőt, ha már mernek pukizni előtte..erre bepukizott. Szerencsétlen módja volt ez a szerelem kifejezésének, de mindenképpen egyedi, az tény, és így sosem felejtem el, az tuti. : D)

Szerintem ez nem olyan nagy durranás, bár lehet, hogy nekem szerencsém volt, mert a komoly kapcsolataim mind így mentek eddig.

2012. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!