Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sunshine2321 kérdése:

Hogyan szakadhatnék el?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal. voltak hullámvölgyek mint mindenkinél, de nekem elegem van már ebből. Nem hallgat meg, nem akar kimozdulni, bunkón viselkedik nagyon sokszor és figyelmetlen. azaz tudja mit kellene tennie, de nem teszi mert az szerinte papucskodás.. mindenen összeveszünk.. nagyon versengzünk egymással.. teljesen másak vagyunk.. neki nincsenek barátai csak egy haveri társaság, és az én barátaim őt nem érdeklik. ha elhivom őt is nem jön, ha ő megy vagy megyek vagy sem mert nem érdekli..

amikor a kapcsolatunkat probálom javitani és beszélni vele azt mondja, hogy nem tudja miért vagyunk együtt ha nekem nem jó. meg ha nem tetszik keressek mást, meg minden amit mondok vicc.. teljesen lenéz.

ha tudja h nincs igaza akkoris hülyének néz.. egy példa:

hogyan készitik a gránitlapot? ő: összeragasztják a kődarabokat egy erősz anyaggal és összepréselik. én: HAHAHA ezt komolyan gondolod?? elmondom h nem igy van hanem hogy van.. erre én vagyok a hülye és neki van igaza, és haggyuk a beszélgetést.. de ez egy halál komoly vita, ami után jön a bunkóskodás stb...

elegem van belőle... de annyira szeretem de fogalmam sincs h miért.. bunkó, hizott 20 kilót, nem most fogat tiszta igénytelen egész nap csak vakarja a tökeit és játszik a gépén... semmi vonzó.. fogalmam sincs h miért vagyok vele vagy miért szeretem... már szakitottunk télen 1 hónapra, de majdnem belehaltam.. könyörögtem leadtam a büszkeségem mindent..

most viszont nem tudom hogyan gyüjtsek erőt hozzá, hogy ott hagyjam.. tudom h nekem nem ő az igazi. és csak visszahúz. mégis mindig hiányzik.. most is..


de többet érdemlek ennél amit kapok.. hogyan hagyjam ott hogy ne fájjon?? nekem ne fájjon mert őt nem hatná meg..


ez én vagyok : [link]


2012. aug. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha a képen te vagy akkor csald meg a pasid velem és mondd el neki, így mindenki jól jár :D
2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak azért tettem képet, hogy nem vagyok egy csúnya viszont érzelmekkel teli ember ki nem kell a kutyának sem. és nem szexelek olyannal akit nem szeretek..
2012. aug. 22. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csald meg! Az hülyeség! Legjobb megoldás, ha nincs kötődés, hogy ott hagyod. Hiába húz vissza, semmi értelme az egésznek! Gondold végig, amit tenni akarsz, és tudatosan. Vagy ott hagyod, vagy beletörődsz a leírtakba, amik történnek. Ne azt nézd, hogy ki ő, hanem arra gondolj, hogy te neked másra van szükséged, ahol megkapod azt, amire vágysz!
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen rendben van minden az arcoddal, szép vagy meg minden. Valóban, ennél a viselkedésnél jobbat érdemelsz, hagyd ott a p*csába, keress magadnak mást, aki megbecsül, aki tisztel téged és akivel minden rendben van. Lehet, hogy nem lesz könnyű, mert végül is 4 év az nagyon sok idő, de most képzelj el még további 4 évet ilyen szituációban. Csak -4 év az életedből. Ilyenek miatt ne csüggedj, hogy nem találsz más pasit, biztosan akad más, aki értelmesebb, normálisabb és nem egy szakadt tróger.

Mellesleg ilyen hosszú idő után egy kis szingliség nem árt! :)

18/F

2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod, hogy hozzászoktál a vitákhoz is meg mindenhez vele kapcsolatban. És talán lusta is vagy egy kicsit nem?? :)

Olyan téren h megint ismerkedj és előröl kezdj mindent...holott bármikor lehet...sőt te fiatal is vagy még nagyon.

Hagyd ott, nem kell vitázni, mond h ennyi isten veled.


Aztán szépen kerekedj fel vedd fel a kisködmönt pár hamuban sült pogácsát és indulj útnak újra párt találni, lehet az utcán szórakozóhelyen, barátnőkkel haveri körből, suliban, boltban.....és lényeg hogy ha otthagyod akkor valamivel kösd le magad.

2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem jó vele akkor tényleg felesleges együtt lennetek..szerintem próbáld megbeszélni vele a gondokat és ha megint nem figyel rád vagy összeveszés lesz a vége..akkor szakíts vele. Hidd el jobb lesz nélküle..és ha hiányozni fog érthető hisz sokáig együtt voltatok, de ne menj vissza hozzá, olyankor gondolj rá, hogy milyen..tényleg megérné vissza menni hozzá megint?!
2012. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!