Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kifogytam az ötletekből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifogytam az ötletekből. Vajon mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben megismerkedtem egy sráccal, decemberbe össze is jöttünk. Szó szerint számomra szerelem első látásra volt. Annyi dologba egyet értettünk és egy volt az ízlésünk is sok mindenben. A felhők felett éreztem magam, nagyon boldog voltam. Majd március végén félrelépett az egyik munkatársával (állítólag a pia miatt, mert buliztak). De a pia nem kifogás mindenre, mindenki annyit igyon, hogy tudja mit csinál, főleg ha van valakije. (Szerintem). Akkor szakítottam vele, mert úgy gondoltam, hogy elveszett a bizalom iránta. Szakításunk után ha találkoztam egy fiúval (csak sima barát) ő féltékeny volt, pedig felesleges volt. 3 hét után rájöttem, hogy a félrelépés ellenére és nagyon szeretem őt, és szükségem van rá. Összefutottunk a boltban és beszélgettünk, majd elmondta, hogy 1 hete összejött a lánnyal akivel megcsalt akkor este. Rosszul esett, de elfogadtam, mert már semmi nem volt köztünk és inkább nem mondtam neki semmit. Azóta szakított vele, mert azt mondta h szeret. Elhittem neki és újra találkozgattunk, majd odaköltöztem hozzá a nyárra. 2 hete elment a barátaival nyaralni, ő volt az egyedüli akinek nem volt ott a barátnője és a lányok közül is csak 1 valakinek nem volt barátja. Úgy jött haza, hogy összejöttek. Én azóta se tudom megérteni és felfogni, de ezek ellenére nagyon hiányzik és úgy érzem valamit kiszakítottak belőlem. Tudom, hogy hülye vagyok amiért még ezek után is visszafogadnám, de az a belső érzés az ott van és nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek? én 19éves vagyok, ő 23
2012. aug. 22. 21:17
 1/4 sunshine2321 válasza:
legyen már önbecsülésed... ha mindig visszamész hozzá tudni fogja h bárkit megkaphat és bármit megtehet mert te mindig ott leszel neki tallonba ha éppen nincs más..
2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legly ***** válasza:

Nem éri meg, visszafogadnod...

Hidd el, énis így vagyok, volt egy barátnőm akiért mindent megtettem volna, szerettem, tiszteltem, minden.Éltünk is boldogan, majd egyszercsak, 10. hónapba, tudtam meg, h miközbe velem volt közbe másokkal kavart, le is feküdt velük + ilyesmi.. =//


Szakítottam vele..mert tudtam h találok mást..


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged.Te szereted,mert kitartassz mellette. De egy igen és egy nem nem egyenlő azzal,h mindketten szeretitek egymást.érted,mire gondolok.
2012. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, értem, hogy ki mit mond, és tudom, hogy annyira igazatok van! Barátaim is ugyan ezt mondják nekem, meg hogy meg se érdemelt. De vagyok olyan buta, hogy szeretem, na de küzdök ellene, hátha sikerül legyőzni ezt a szeretetet íránta.
2012. aug. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!