Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg Anyut?

Figyelt kérdés

Barátomnál szeretnék aludni. 18 éves vagyok, és szűz, 3 hónapja vagyunk együtt. Nem lefeküdni szeretnék vele, csak jó lenne egymáshoz bújva aludni, mellette kelni, ilyesmi. Anyu nem díjazná szerintem, tuti, hogy az az indok, hogy "korai", de nem tudom, mi is a korai igazából. Ha le akarnánk feküdni, bármikor le tudnánk. Tiszta hülye kifogásokat fog találni, mindig azt szokta, de mégis milyen ellenérveket hozzak fel, amivel meggyőzhető lehetek?


18L 20F


2012. aug. 22. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod,hogy 18 évesen nem aludhatsz a barátodnál??
2012. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Állj már a sarkadra! Akkor fekszel és, és akkor alszol vele, amikor akarsz.:)
2012. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép dolog, hogy még nem feküdtetek le :) de ezt ne vágd azért anyukádhoz, hogy már meg történhetett volna, nem a várt hatást keltené :) Egyébként ez most lehet durva lesz de csak ez az egy ötletem van ne haragudj, ha kicsit primitív, de mond azt anyukádnak, hogy csak vele szeretnél aludni, és nem is lehet más, mert meg van, még ha nincs is így..;) akkor nincs mitől féltenie.
2012. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi már másfél hónap után együtt aludhattunk, 3 és fél hónap után feküdtünk csak le. Az én titkom az anyámmal való jó viszony. Mondd neki, hogy milyen fontos a párod, hogy szerelmes vagy, észérveke és az érzelmeidet. Ha nem megy, anyukád túlzottan prűd... 18L
2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fülünyúl ***** válasza:
Anyud meg a pasid tudja, hogy ott minden lenne csak nem alvás. Csak te vagy ilyen naív. Valószínűleg éppen ezért nem akar elengedni.
2012. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is jó viszonyom van anyukámmal, nem azzal van a baj. A felfogása nem teljesen maradi, tehát nincs a kapcsolatom ellenére, örül neki, hogy boldog vagyok végre ezzel a fiúval. Az anyukám tudja, hogy szex lesz belőle, meg a fiú is hozzászólótól meg annyit kérdeznék, hogy ha megkívánnánk egymást annyira nagyon, akkor mi van? 18 évesen nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog lenne, ehhez muternak semmi köze nincs. Azt kamuzni pedig, hogy megjött, nem fogom, mert nincs értelme, ugyanúgy nincs köze ahhoz anyunak, hogy lefekszem-e vele, vagy nem, szerintem ez szívem joga. Szóval ezért nem értem, mitől félt, hát nem igaz,hogy a szextől......
2012. aug. 23. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyi! 18 éves szavazóképes magyar választópolgárjenő vagy, na nehogymár ne kettyinthessél egy jót végre!

Kettő okból is büszke lehetne rád édesanyád:

-eddig nem pazaroltad el magad

-most pedig, -mikor végre időszerű, és a megfelelő szituáció is adott- képes vagy egészségesen hozzáállni a dologhoz, és felnőtt módjára megfontoltan lerendezni az ügyet (ez túl hivatalos volt, de az érzelmi részét tedd te hozzá) - azért, gondolom, a védekezés is megoldottnak tekinthető...

Puszilom anyukádat, amiért törődik veled és félt, de talán itt az ideje lazítani a gyeplőn!

2012. aug. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nekem anya anno egy év után engedte meg hogy lent aludjak a páromnál (azaz miután betöltöttem a 18-at...mert addig nagyon be volt húzva a kézifékem, és azt mondta hogy ha betöltöm a 18-at idézőjelesen, bizonyos határokon belül azt csinálok amit akarok)...szóval mi is megszenvedtük azt az egy évet...de már 4 éve szinte mindig együtt alszunk :P


szerintem várd meg még anyud enged...mást úgy sem tudsz tenni...amíg az Ő házukban laksz, addig sajnos az Ő szabályai szerint kell élned...(persze vannak ennél lazább szülők...meg is lehet nézni a csemetéiket...)


L22

2012. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!