Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés

A párommal már harmadik hónapja járunk... Igaz, ez nem olyan hosszú idő, de eddig minden pasimnál már a harmadik héten (vagy akár a harmadik randin) be lettem mutatva a szülőknek és hazavittek...

De engem már kicsit zavar, hogy a párom folyton mondogatja, mennyire szeret engem, velem akarja leélni az életét, ésatöbbi, de valahogy, mert még eddig nem mutatott be a szüleinek, az az érzésem van, mintha vagy őket, vagy engem szégyellne... Azt mondja, ami késik, nem múlik, és hogy hamarosan hazavisz, de ugyanezt mondta két hónappal ezelőtt is.

Akkor ez most rosszat jelentene, hogy nem akar hazavinni? Vagy ez teljesen normális, hogy 3 hónapon keresztül azt se tudom, hol lakik. Már utaltam rá, hogy szeretnék menni hozzá, de mindig kitér a válasz elől, mondván, hogy még van idő... Túlreagálnám a dolgot?


Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből messzemenőbb következtetéseket nem kellene levonnod. Vannak olyan pasik, akik csak akkor mutatják be a párjukat a szüleiknek, ha már nagyon komolyra fordult a dolog, összeköltözés, akár házasság...Sok szülő nem is kiváncsi a fia alkalmi partnerére. Miért kellene mindenkivel megismerkednie, akivel a fia éppen van? Lehet, hogy furának tűnik ez a gondolkodás, de sokan vannak így hidd el. Az egészből csak az a furcsa egy kicsit talán, hogy mindig ígérgeti és nem tartja be. Ez mindig különös. Mert akkor legalább megmondaná az igazat, hogy miért nem akar hazavinni. Szerintem,ha ennyire zavar, akkor kérdezz rá őszintén, biztosan meg tudjátok ezt beszélni.
2012. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt 3 hónap nem sok, egyáltalán nem kötelező ilyen hamar a szülőknek bárkit bemutatni. Másrészt lehet, hogy feszélyezi a lakás, én szegény családban nőttem fel pl, néha szégyelltem megmutatni hol lakok lányoknak.
2012. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem már, de mindig ugyanaz a duma, hogy majd... Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy a szülei kíváncsiak rám, mert már egyszer elejtette egy társalgásunk közben, hogy anyukája megkérdezte már tőle, mikor mutat be engem... Egy ideig ez volt a kifogás, hogy majd amikor megkérdezik ezt, most az a kifogás, hogy amíg kicsit kidíszíti a szobáját, mittudomén mit akar...
2012. aug. 23. 11:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, akármilyen szegény putrit is mutatna, én jól érezném magam vele. Ezt tudja ő is.
2012. aug. 23. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem téged szégyell a szülei előtt, inkább csak nagyon fél hogy mit fogsz szólni hozzájuk, vagy a szobájához stb..a legtöbb fiú elég fura ezen a téren, az én volt barátaim is mindig mondták hogy most nagyon nagy rendetlenség van a lakásban és biztos nem fog tetszeni blablaba..aztán felmentünk és olyan rend volt mint nálam még soha, persze ha kupi lett volna az se zavart volna:)
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!