Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Teljesen összezavarodtam.

Figyelt kérdés
Krisz a volt barátom megcsalt.Lefeküdt egy másik lánnyal, amiben tudom jól, hogy én is hibás vagyok.Féltékeny volt egy jó barátomra és nem akarta, hogy találkozzak vele.Ezért én titokba néha összefutottam vele, elmentünk túrázni.Ez általában ki is derült.Nagyon fájt neki, de én nem nagyon tudtam megválni a barátomtól.De miután elmentem vele egy éjszakai 30 km-es túrára Krisz nem mutatta, de kiderült, hogy elég szarul volt.1 héttel később elutaztam nagymamámhoz és ezalatt Krisz lefeküdt egy másik lánnyal.Amikor hazajöttem elmondta, hogy csókolóztak..de többet nem mondott el.Én szakítottam vele, de annyira hiányzott és annyira szerettem/szeretem, hogy szerdán felhívtam, hogy folytassuk tiszta lappal.De ő elhajtott.Azt mondta szereti a másik lányt is és megakarja próbálni vele..Összejöttek, majd a lány szakított vele, mert rájött, hogy a volt barátját akarja még mindig.Krisz így egy hétre rá felhívott, hogy beszéljük meg a dolgokat, de én nem értem rá, pókerezni mentem haverokhoz.Ott megismerkedtem Greggel, akit régóta ismertem netről, de élőben akkor találkoztam vele először.Nagyon megkedveltem és azóta úgy éreztem hogy összeakarok vele jönni és tudtam hogy én is kellek neki.Még nem járunk, de olyan mintha járnánk.Csak arra vártam hogy újra találkozzunk, mert tudom akkor megkérdezné, hogy nem e leszek a bnője.Én igent mondtam volna, hisz nagyon jó vele.Azonban Krisszel találkoztam azóta.Látom, hogy megbánt mindent és hogy ettől sokkal komolyabb lett, mint volt.Nagyon szenvedett...rengetegszer elsírta magát és könyörgött hogy folytassuk..és hogy mindenkinél jobban szeret és teljesítené a legnagyobb álmom, és már nem csak miattam, hanem ő is akarja--->megkérné a 18. szülinapomon a kezem(augusztus 14) és 2-3 évre rá feleségül venne.Rájött, hogy én vagyok a mindene.De nekem folyton eszembe jut mikor arra gondolok hogy megbocsájthatnék, hogy mit tett.Hogy lefeküdt mással, amikor minden tökéletes volt kettőnk között.Nagyon jól elvoltunk már több mint 2 éve...nekem ő volt a nagy szerelmem...de az is a baj, hogy ott a Greg.Már beleéltem magam, hogy együtt leszek vele.Szállást is foglaltunk siófokon egy hétre augusztusban.Már alig vártam.Igaz kicsit messze lakik, de szerintem ez nem lenne nagy gond, mert ennek ellenére sűrűn tudnánk találkozni.Itt aludna sokszor vagy én nála...De még nem tudhatom, hogy tényleg jó lesz e vele, és hogy tudnám e úgy szeretni mint ahogy azelőtt Kriszt szerettem.És attól félek, ha Greget választom és később szétmennénk vmiért, Krisz nem fogadna vissza, nem érezne már úgy irántam..Kit kéne választanom? :S
2009. júl. 24. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
En a helyedben, egyertelmuen Greget valasztanam. :)
2009. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Greget válaszd. Ha Krisz 1× már azt mondta h nem kellesz, és megpróbálja a másik csajjal, akkor szerintem már nemsokat jelentesz neki... már bocsi. Én is így jártam, engem a srác 2évig hitegetett.

Azonkívülmeg ha Greggel vége, akkor se kell mindenképp Kriszhez menned ;)

2009. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nem feltétlenül mennék a "Greghez" mert a távkapcsolat nem igazán jó... (szerintem..)

Néha mérlegelni kell hogy ki és mi a fontosabb a párod, vagy a barátod...Szerintem normális hogy féltékeny volt.. Főleg ha titokban kettesben mentetek túrázni..a "haveroddal"

Te mit szóltál volna ha ugyanezt csinálja egy csajjal..

mindegy.. a lényeg.. ameddig nem vagy biztos abban hogy mit akarsz.. szerintem hanyagold mind a 2 srácot, és döntsd el.. csak a végén vigyázz, hogy nehogy 2 szék közé ess...

2010. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!