Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen helyzetben elkerülni a konfliktust?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek szervezőként gólyatáborba, párom is és egy csaj is, aki fenemód rá van cuppanva a páromra (ők már ott vannak, én csak hétfőn megyek).

Egyszerűen bicskanyitogató számomra, ahogy ez a nő viselkedik, amikor tudja, hogy a párom foglalt. Az én képembe jópofizik, a hátam mögött anyáz. Egy éve folyamatosan belemászik a kapcsolatunkba. Haragszom rá, amiért ennyire nincs tisztelettel más életére és haragszom a páromra, hogy nem képes végleg elvágni ezt a szálat.

Volt egy konfliktusunk, miszerint én őt nyilvános helyen egy egyetemi buliban r*bancoztam mindenkinek. Neten oltogatott, a válaszom annyi volt, hogy mivel köztudott, hogy nem csípem nem lenne okom tagadni, ha tényleg így történt volna, ezekután meg képzel amit akar.

A balhé után közöltem a párommal, hogy vagy végleg elfelejti ezt a nőt, vagy én lépek le, mert nem bírom idegekkel, hogy folyton miatta veszekszünk és a hülye koholmányaival kicsinál idegileg, egyszerűen elegem van, hogy nem lehetünk KETTEN, kettesben, nyugodtan egy kapcsolatban.

A párom belement, hogy csak annyit kommunikál vele, amennyit muszáj, a nyáron így is volt. Tegnap felhívott és közölte, hogy készüljek, mert a csaj már megint "hallott valamit", hogy én miket mondtam rá a háta mögött és közölte, hogy a számba tapos, ha nem állítom le magamat(!?!?!).

Na most én nem azért megyek ebbe a táborba, hogy balhézzunk, amúgysem akarok lesüllyedni a szintjére. A gólyatábor nem rólunk szól, hanem a gólyákról, de még el sem indultam itthonról, már most úgy érzem, hogy menten robbanok és ha hozzámszól megtépem... Még is mit csináljak? Tartsam továbbra is a méltóságteljes, vigyorgós, lesz*rom énemet, vagy eresszem ki a gőzt, essek neki és osszam ki ha előhozakodik a sztorijával mindenki előtt? Már komolyan nem tudom hogy lehet eltüntetni a kapcsolatunkból...



2012. aug. 24. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

semmit nem tudsz tenni,hogyha ilyen erőszakos ringyó.

bicskát ne vigyél az tuti.Próbáld kerülni

2012. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vigyorogni. Hozzászólni se kell. Nézd levegőnek.
2012. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a barátod miért nem csinál valamit?

Úgy értem, oké annyit beszél vele, amennyit kell... de miért nem oltotta szét a csajt, amikor az megint a hátad mögött beszélt? És olyan rondákat mondott rólad??

Szerintem ebben a táborban végre álljon ki melletted, kérd meg rá! Üljetek le hármasban beszélni, mert ennek így sose lesz vége! Ha nem sikerül és úgy látod a barátodat nem is érdekli ez az egész téma, akkor....

Ha meg a csajt nem érdekli, én biztos megütném! Nekem senki az égvilágon ne rondítson bele a párkapcsolatomba.

Nem is értem, hogy fajulhatott el idáig?

2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem őrizd meg a higgadtságodat, és menj el nyugodtan az ornitológiai táborba, és várd meg, hogy ott tényleg megint kezdi-e a h*lyeségeit! Ha nem, sima ügy, jól érzitek magatokat, aztán hazajöttök. Ellenben ha nem ez történne, és csak jártatná a száját (ennek én nagyobb esélyét látom), akkor várd meg míg elkezd újra beszélni, settenkedj közelebb hozzá, és amikor a legjobban nyomja a süket dumáját, akkor a tenyered csukló felőli alsó élével vágd lentről felfelé jól állba! Na, akkor úgy elharapja a nyelvét, hogy 1-2 hétig biztos nem fog mondani semmit (nem csak rólad). Utána meg vszeg nem 2X, hanem 12X is meggondolja, mielőtt újra zsinnyegtetne. Ahol véget ér a szájkarate, ott kezdődik az igazi...
2012. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a párod kéne megkérni, hogy azon felül, hogy a legfontosabb szinten beszél vele, megemlítse, hogy most már álljon le, mert ő szeret téged, és az a csaj eléggé megalázta már magát ahhoz, hogy végleg ne legyen esélye nála (mmint a kedvesednél).

Mert az egy jó kérdés, hogy hogy nem fogja fel a csaj magától, hogy nem pálya? Vannak hűtlen férfiak, és a te párod (lehet, akaratán kívül) félreérthető jeleket küldött neki, ami miatt reménykedik?

Szóval, szerintem a barátod kéne megkérni, hogy szóljon rá a csajra, vegye már észre magát... Nem is tudom, ha velünk ilyen lenne, és a párom nem lépett volna időben és hatékonyan, elég ideig hisztiztem volna, hogy megtegye. Egy harmadik fél miatt veszekedni sosem jó, emígy sem az, de ez miatt különösen nem.

2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pont hasonlókon jár az agyam, mint a utolsó tippje, így kicsit magamtól is félek, mert annyira régóta tart már ez, hogy csak gyűlik és gyűlik, ő meg a képembe sose mondana semmit, csak facebookon és a hátam mögött "taposna a számba". Felnőtt, kulturált embernek tartom magamat és tudok uralkodni magamon, de gyanítom, amint ott elkezdi a hülyeségét ez azonnal megváltozna. Csak attól félek, hogyha egyszer megütöm, akkor megütöm nem tudnék leállni...

A párommal haverok voltak vagy mi, a csaj nem tudja elviselni, hogy már nem ő a legfontosabb az életében. Egy darabig úgy voltam vele, hogy a tiltásnak nincs értelme, örülnék ha magától jutna arra a döntésre a párom, hogy megszakítja vele a kapcsolatot, végül nem így lett, csak eldurvult a helyzet. Amikor volt ez a konfliktusunk a páromnál kezdte a hisztit, ő másolgatta nekem a beszélgetést, akkor nagyon keményen kiállt mellettem, bár nem fenn hangon, de az én pártomat fogta egyértelműen. Utána valóban mocskos r*bancoztam nem is tagadom, mert nagyon felcs*szte az agyamat, hogy miért üzenget, miért nem a képembe mondja és miért nyomul már megint ilyen erősen. Nagyon csúnyát hisztiztem a páromnak is, hogy miért nem látja át az egészet, hogy mire megy ki a játék, hogy miért nem lehet eltakarítani a kapcsolatunkból és nem vagyok hajlandó többé megtűrni kettőnk között ezt a nőt. Ő akkor azt mondta igazam van és azóta nem beszélnek igazán, most első találkánál megint jön valami sz*r. Már elegem van a nehéz felfogásából. És még nem is szőke...

2012. aug. 24. 14:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti mostmár. :)
2012. aug. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!