Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetne újra belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetne újra belém?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, nagyon szeret engem, és én is őt, úgy érzem megtaláltam azt akit kerestem, mindig ő jár a fejemben, és sokszor már szinte fáj amennyire szeretem és hiányzik. Mostanában többet veszekedünk sajnos, persze kibékülünk, de nem szeretném ha ez lenne, félek, hogy ki fog szeretni belőlem, én nagyon szeretem, nem tudom vele megértetni, hogy mennyire szükségem van rá. Milyen legyek, hogy különlegesnek lásson? Tudom értelmetlenül írtam le egy kicsit, de magamban sem tudom teljesen megfogalmazni. 16L
2012. aug. 25. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Nem attól leszel neki különleges, hogy nem veszekedtek, mert még fogtok. Ha ezért elhagy, akkor nem szeret igazán. De a leírtak alapján nem fog elhagyni. :)
2012. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Basszus nem is szeretett ki belőled, mert azt írod, hogy nagyon szeretitek egymást. :D
2012. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor van, hogy felidegesítem, ha elkezdek sírni mondjuk azért, mert félek, hogy elveszítem. Nem tudok mit tenni, reflexből jön, és nagyon sokat sírok, hogy mivan ha egyszer elhagy.
2012. aug. 25. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg gátat vetni a rajtad eluralkodó pánikhangulaton, mert pont azzal ásod meg a kapcsolatod sírját - mint láthatod! Ha nincs az ellenkezőjére okod, akkor próbálj meg benne bízni, és örülj+legyél boldog, hogy így egymásra találtatok, szeretitek egymást, és élvezz ki minden pillanatot. A jövőtöket nem ismerheted előre, de addig meg kár ennyire aggódnod, mert azzal csak a jeleneteket mérgezed meg.
2012. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!