Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok már ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már ugy hogy szerettetek valakit de mégsem kellett?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiut akivel majdnem osszejottunk,de kozbejott egy csaj:/(Ez már 2 honapja)

Vele akarok lenni szerelmes vagyok belé,nincs olyan perc mikor nem gondolok rá.:/ Tudom rola hogy o nem megy bele olyan kapcsolatba ahol nem tud élni nemi életet..mert én még szüz vagyok..és nem vele akarom elvesziteni a szüzességemet mert tul sok csajjal kavart már es nagy csajozos és kibeszélos,és nemtudna várni egy hetet se egy lányra mert a 2. nap már le akarna fektetni,én meg még soha nem voltam pasival.:/ most ittvan az esély hogy vele lehessek de néha olyan érzésem van hogy mégsem akarom az egeszet.Ezmi? Segitsetek!


L/15

F/17


2011. márc. 3. 17:33
 1/6 Norb66 ***** válasza:
Szerelem, de összejönni sem szabad vele, nemhogy lefeküdni! Ez egy nyomorék ahogy írtad. Második nap lefektetne és mivel ellenállsz még aznap elhagy és mással kavar. Csak összetörné a szíved. Inkább kerüld.
2011. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez az eszed :)
2011. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
végre egy fiatal lány aki gondolkozik is. hallgass az eszedre
2011. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem játszadozz egy kicsit vele. :) Azt ne engedd meg neki, h lefektessen. Csak húzd egy kicsit az agyát. Aztán ha nagyon csak a szexre megy, és nem tud várni annyi időt amennyit te szeretnél, akkor szakíts vele. Az is lehet h ő előbb megteszi, de legalább rád fel fog nézni! Mert, így nem lennél egy kis ribanc a szemébe akit egyből fel tudott vinni a szobára.

19/L

2011. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem de az exem profi benne. Ez azért lehet, mert nem szerelemmel szereti az illetőt, hanem sima szeretettel. Szereti valamennyire, de mint pár társ nem kell. Nem érez lángolást, enélkül pedig nem akarja fenntartani a kapcsolatot. De barátként okés. Ezt ő mondta.
2011. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis nem úgy szereted ahogy kéne egy kapcsolatban. Szerintem jobb az ilyennek véget vetni, mert aki jobban szeret az folyamatosan szenved a másik szeretetlensége miatt. Akkor is sérül ha szakitanak vele, de azt kiheveri a folyamatos lelki sebeket amik a kapcsolatban érhetik sokal többet ártanak. Ha szereted még, de már nem ugy és esélyt sem adsz már neki, más kell akkor jobb ha szakitasz vele.
2011. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!