Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban aki képtelen leszállni rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6éve van párom,akit szeretek.

Ez a fiú folyamatosan néz(inkább bámul),mosolyog rám,olyanokat mond,hogy"tudom,hogy akarsz"+"Úgyis az enyém leszel" ,sokszor bókol.

Először csak nevettem rajta,sokszor történik ilyen,de mikor rájönnek,hogy semmi esélyük befejezik.

Mondtam neki,hogy szeretem a barátomat és nem akarok tőle semmit,de nem érti meg.

Ez ment tavaly egész évben.

A barátom mondta,hogy bejön és lerendezi,de nem akarom.Egyrészt mert elég kigyúrt a fiú aki rám szállt,másrészt pedig nem akarom,hogy ebből valami balhé legyen.

Szept.1.-től újra kezdődik minden gondolom.

Mit tegyek,hogy megértse,esélytelen?


2012. aug. 27. 13:30
 1/6 walk w1th mee ***** válasza:

Égesd le az osztály előtt..Mondj rá csúnyákat,hogy nézz már magadra kinek kellenél te lúzer...

:) hatásos lesz hogy meg is utáljon és békén hagyjon:D

2012. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaja, égesd be valahogy, szégyenítsd meg, többet rád sem fog nézni.
2012. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A másik pedig az,hogy olyat mondott az osztályba,hogy tudja,hogy minden vágyam,hogy lefeküdjek vele,csak Ő eddig nem vetette be magát.Nem tudom mitől ilyen öntelt.Igaz sok lánynak tetszik és már lefeküdt a titkárnővel(aki szintén párkapcsolatban él)is,de ez nem jelenti azt,hogy nincs olyan akit Ő ne kaphatna meg.

Igen,az lesz a legjobb ha valamivel leégetem.Mondjuk hülye vagyok,de nem szeretek másokat megbántani.Még ilyen esetekben sem,de talán tényleg ez a legjobb módszer.

Még jöhetnek válaszok,ha ide téved valaki:)

2012. aug. 27. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló, de nekem nem volt fiúm. azt mondtam, hogy játssz a pelyhes kis p*csöddel az való neked. utána persze én voltam a szemét bunkó, de teljesen megérte. nem zaklatott utána
2012. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól mert valaki kigyúrt az nem jelent semmi,max annyit hogy nagyobbat esik! Ha rám hallgatsz egy szót sem szólsz a sráchoz,teljesen semlegesnek kell látszódnia számodra minden téren akár mit is tesz! Hidd el egy idő után megúnja!


27/F

2012. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó,mintha a barátom írta volna ezt:D

Ő is mindig azt mondja,max nagyobbat esik.

Az is elég kellemetlen,hogy a haverjai elég "alvilági" emberkék,a szülei meg rendőrök.Szóval ha a párom beszélne vele és felidegesítené,esetleg verekedésig fajulna a dolog és megverné,tuti nem tisztességesen beletörődne,hanem elintéztetné apuval vagy a haverokkal.

Pont mondta is,hogy egy férfi ki akarta ráncigálni a kocsijából,de sikerült elhajtania,utána pedig ráküldte a haverjait.:/ Elég szánalmas egy alak

2012. aug. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!