Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltevedtem egy rossz vilagban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltevedtem egy rossz vilagban? Az ilyeneknek mint en hol a helyuk?

Figyelt kérdés
Neha kiborulok, mert egyszeruen szuksegem van valakire mellettem, szeretetre,torodesre, az a sok marhasag nelkul..h kelljen vigyazni titokzatossagra, h neh valamit rosszul tegyek, mert a ferfiaknak nem tetszik.Regimodi vagyok. Ugy erzem nem vagyok oda a romantikaert, de szeretem ha meglepnek, es a baratomnak nem mondtam, csak probaltam apropozni h szeretem ha aldozatot hoznak ertem, anelkul h ugy vegye h akarom h fusson utanam, mert nem ugyanaz.de meg az is soknak tunt, s nem azert mert nem szeret, hanem mert nem tudja hogy kell, es a mai sracok nem is szeretnek tenni sokat egy csajert. Letezik meg olyan ferfi, aki megfelel egy regimodi csajnak?
2008. máj. 12. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kihalóban lévő, fokozottan védendő fajtához tartozol! :-)

Becsüld meg magad! Előbb utóbb találsz valakit aki nem sodródik a divattal, és megérzi hogy mi kell neked! Ez a párkeresés lényege, előbb utób megtalájátok egymást azzal akivel a legjobban összeilletek! Van még olyan, csak türelem!

2008. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok úgyhogy nem tudok értelmesen válaszolni... Csak nagyon szeretném azt mondani neked, hogy igen, létezik! Biztosan, csak még nem találtatok egymásra, még nem jött el az ideje. De valahol a világban ő ugyanúgy szomorkodik magányosan, hogy hol, melyik világban van az ő másik fele vajon...? Ne add fel a reményt, még akkor is ha kilátástalan a helyzet. Sokan vagyunk ezen a földön és mind másmilyen. De egyébként, el kell mondjam, hogyha régivágású fiúra vágysz, keresd őt Erdélyben is. Ott még élnek olyan értékek, melyek nagy része már feledésbe merült itt.
2008. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos létezik még ilyen, de nem sok. És talán bátortalan. Lehet, hogy neked is keresned kéne.
2008. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mint férfi annyit mondhatok, hogy egyikünk se gondolatolvasó. Beszéld meg vele mit szeretnél, talán van neki olyan oldala is, ami megfelel neked, csak nem azt mutatja feléd. Ha csak próbálod apropózni, nem biztos, hogy tudja venni a lapot. Legtöbb férfi csak az egyenes beszédből ért.
2008. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Letezik! En talaltam egyet. meg is fogtam es nem is engedem el. Aso, kapa, nagyharang...

De megis van egy-ket ember akinek valamiert nem szimpi es folyamatosan ellene probalnak agymosni...kozel 4 ev mar bizonyitott.

2008. máj. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez cs annyit fűzné, hogy én is hasonlóan gonodlkozom mint te, és ha nekem sikerült megtalálni Őt, akkor neked is sikerülni fog!! :)
2008. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keress 50-60 éves pasikat.
2008. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!