Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tonkreteszem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tonkreteszem az eletem ha egy olyan fiuhoz megyek ferjhez aki mar most kiabal, es dobal velem szembe dolgokat? Illetve ha nem vagyok teljesen bele szerelmes?

Figyelt kérdés
van 1 masik fiu akit nagyon szeretek de o nem erez irantam smemit. es atkozuttul szenvedek, 1 olyan fiutol aki a parom, es 1 maisktol aki nem az de szeretnem h az legyen. mit tegyek, sokszor volt mar h majdnem eldobtam az letem, es megis a korhazban megmentettek.
2009. júl. 26. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

a kulcsszó a nem vagyok igazán szerelmes..és a másik fiú...


egyértelműen hiba lenne hozzámenni.a kiabálás talán megoldható lenne,de ha valójában nem szereted, miért mennél hozzá??

2009. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha már most dobál, akkor mi lesz ha férjed lesz(még többet enged meg magának).

inkább élek szingliként, minthogy valaki terrorban tartson. még az kéne hogy rettegjek, mikor kever le egy pofont.


a másik fiút most "felejtsd" el. itt előbb a kapcsolatodat tedd rendbe(tehát szakíts, beszélj vele stb..).

2009. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem kötelező, csak azért mert épp nincs más nem menj hozzá egy idiótához. Ha meg hozzámész, akkor megérdemled amit kapsz. Főleg hogy nem is vagy belé szerelmes.

A másik pasit meg fogadd el hogy nem szeret, nem kell feltétlenül álladóan párkapcsolatban élni, meg kell tanulni egyedül is lenni, nem pedig állandóan valakin kiélni a szeretet éhségedet.

A kórházas storyn meg nem hatódom meg, nincs önfegyelmed, nem tudod elfogadni, ami van. Benne vagy egy szar kapcsolatban, ami egyértelműen nem működik és akkor egy olyan pasi felé menekülnél, aki nem érez semmit irántad.

Kicsit jó lenne ha nem csak magaddal foglalkoznál, hanem mások igényeit is észrevennéd, és nem állandóan tapadni akarnál valakire, csak hogy ne legyél egyedül.

Legyél egyedül és tanulj meg élni, ismerd meg magad, élvezd az életet, aztán majd eljön egy nap egy pasi aki neked való. Ilyen stílussal csak magadhoz hasonló idiótákat fogsz bevonzani, mert ezt sugárzod, majd ha rendbe tetted magad ( egyedül) akkor van esélyed egy normális kapcsolatra. Ha nem teszed, jó étvágyat ahoz amit főztél.

27/N

2009. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kesobbiekben gyereked is lesz.Igy harom eletet teszel tonkre.Megeri?
2009. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és így akarsz hozzámenni? ezt komolyan kérdezed???
2009. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!