Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az a távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a távolság aminél még működhet a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül km-re gondoltam ,hiszen lehet hogy csak 50 km-re lakik és nem lehet megközelíteni vagy 200 -ra és hamarabb odaérnél ,hanem időre hogy pl busszal ideális esetben mennyi lenne az a táv amit ki lehetne bírni?
2012. aug. 29. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
van amikor a városban a másik oldalra átérni 2 óra.nos 2 óra alatt a busz vagy 150km tud megtenni falun.elég érthető a válasz?
2012. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36,43 km
2012. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm jelenleg Angliában van 1660km

és műkszik

no comment

2012. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 m.
2012. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.-nek és 3.nak köszönöm

a 2.és 4. meg mehet vissza az anyucijába ,hogy szépen fejezzem ki magam

2012. aug. 29. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
5000km re lakik barátnőm szuóvsal ennyi 7 éves kapcsoalt másfél éve költöztek ide
2012. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én bp-i vagyok, bp-en belül bárhol jó, mivel a közlekedésért nem kell pluszban fizetni, az utazást meg elviselem valahogy.


Azon túl mégiscsak km-ekben számítana a dolog, mivel egy 20-30 km-ig még nem vág földhöz az utazás költsége, azon felül viszont igen borsos ára tud lenni az utazásnak (persze rendszeresen értve) és ez korlátozna engem, nem az, hogy most 10 percet vagy 2 órát kelljen utaznom.

Az utazás többnyire sosem zavart, csak ez a nyomorult pénzhiány.


Persze a legideálisabb ha itt lakna valahol a közelben, de ez nem így megy. :)


21L

2012. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam 5000 km, most lesz 1 éve... ha igazán szereted,a távolság nem állhat az utatokba
2012. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat nem kapcsolat, lehet érvelni meg akármi. Az, hogy valaki esetleg látja hetente 1-szer vagy havonta a barátnőjét az nem kapcsolat.

Nem tudsz odabújni esténként hozzá, nem tudtuk egy jót sétálni este. Úgyhogy én csaj olyannal kezdek aki helyi.

2012. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát vonattal 2 és fél óra.Busszal meg másfél! és elég jól bírjuk ! szóval szerintem ez még ideális! bár sokkal jobban szeretném ha csak max 30 perc lenne az út.!
2012. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!