Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan változta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
régóta vagyok együtt a barátommal, de nem bízok benne pedig nem tett semmit amiért ne kellene megbíznom benne csak úgy alapból nem bízok senkibe, meg mindig csak a rosszat nézem mindenkibe és féltékeny is vagyok minden kis dologra mert úgy érzem mindenki jobb nálam fogytam egy kicsit és most nagyon vékony vagyok a cicim is 70/a lett a popsim kerek de laposabb mint volt és minden csajra féltékeny vagyok és megőrjít nem akarok ilyen lenni de hogy változtassak ezen? tudom hogy az agyammal van gond.. és nem tudom egyszerűen mitől lettem ilyen féltékeny meg bizalmatlan régebben nem voltam ilyen kibirhatatlan de most kb mindenen hisztizek..:S
2012. júl. 15. 15:34
 1/3 anonim válasza:
öhm segitsek nagyájábol priváton? Volt sok ilyen hölgyel dolgom, ja és ezis fontos hányéves vagy te? 18/F
2012. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen régóta vagy együtt?
2012. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt
2012. júl. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!