Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat? (meleg téma)

Figyelt kérdés
A helyzet az h már nagyon régóta szerettem volna egy pasit, és most végre találtam egyet, úgy sikerült h a neten ismerkedtem meg vele, majd pár hónap beszélgetés és két találkozás után megkért h aludjak náluk. Elmentem, és este filmnézés közben megöleltük egymást, aztán egész éjjel ölelkeztünk. Nem sejtettem semmit. Két hét múlva ő jött el hozzám és ismét ugyanez a szitu, de továbbmentünk, előszőr levettük a pólónkat, majd azon kaptam magam h egyre érdekesebb helyeken fogdos, végül megfogta a kezem és rátette a farkára. Hát aztán csók, és végül lefeküdtünk... Szóval ez volt nyár elején. Állandó félelemben élek, merthogy ő biszex, és félek h esetleg egyszer jobban fog vonzódni a nők iránt, szóval mindenkire legyen fiú vagy lány, féltékeny vagyok,de nem is ez a baj. A baj az h transzexuális hajlamaim vannak, és ezt vkivel ki kell élnem, mert a pasim nem a "nőt" látja bennem,és nem is azt akarja látni. Ez a kapcsolatom rovására megy de én meg nem tudok megszabadulni a nőies hajlamaimtól. Szóval mit tanácsoltok? Mit tegyek? Lehet privátban is írni. Vhogyan ki kell élnem ezeket a vágyakat, mert túlságosan szeretem a pasim ahhoz h otthagyjam ez miatt v hogy ő dobjon.

2012. aug. 31. 23:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
próbáltad már megbeszélni vele?
2012. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Fuh hát igen ez nem valami jó helyzet..a

De figyelj, ha egyszer nagyon fogja kívánni a nőket attól még szerelmes beléd. Arról nem tehet, hogy biszexuális. Ha ez bekövetkezik vagy próbálja meg elnyomni, és csak veled foglalkozni.(bár ez sztem nem menne) Vagy,megengednéd neki, hogy egy nővel csinálja. Ha belemész ez nem megcsalás, nem tehet róla ha nő is kell neki.


Nahát a másik problémád tényleg rosszabb. Először is. Pontosan mit jelentenek a transzexuális hajlamaid? Ezt hogy éled ki egy férfin?

A testalkatod milyen? Izmos vagy?

Sajnos erre nemtudok mit mondani. Ha a párod ritkán se akar ilyen játékokba belemenni akkor el kell hanyagolnod a transzexualitásod.

Bár ez olyan mint az ő biszexualitása. Nem tehetsz róla. Ő engedné, hogy más férfiakon éld ki e vágyad?

Egyébként hány évesek vagytok?

2012. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát a transszexuális hajlamaim kb abban nyilvánulnak meg h mikor vele vagyok dobálom a seggem, keresztbe teszem a lábam, nagy körmöket is növesztek, sminkelem magam, szóval ezek zavarják. Amíg ö nem volt az életembe,beöltöztem női ruhába, magassarkú meg ilyenek. Szal ezekről is meséltem neki.én a nőt is latni akarom magamba de ő csak a férfit. Szex közbe is sokat kacérkodom, meg nagyon nőies mozdulataim vannak, szóval,eléggé érdekes. De ezektől csak úgy tudnék szabadulni ha kiélhetném vki mással. Beszéltem már a pasimmal vele és megengedte h keressek egy ilyen embert magamnak,akivel kiélhetem az efféle vágyaimat. ja és arról h mennyire akar esetleg egy csajt is mellém meg annyit, h nem az miatt mert szexuálisan szüksége van rá, hanem h ne gyanakodjon senki semmire, ami közöttünk van (legalábbis állítása szerint)
2012. szept. 1. 14:31
 4/24 anonim ***** válasza:

Ja hát ez így érthető. Lenne egy álbarátnője. Persze nem csinálnának semmit, meg a csaj is tudna róla.

Arra még mindig nem válaszoltál, hogy milyen az alkatod. Izmos pasit nemtok elképzelni női ruciban, meg afektálni.

Meg am szokta mondani neked, hogy szeret?

Jah még annyit, hogy passzív vagy szexben?

2012. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hát eléggé vékony vagyok, nem az a nagyon izmos, de jól állnak a női ruhák. Nem annyira a szavak embere, szóval elég ritkán mondja magától de ha kérdem akk mondja,h szeret. A szexről meg annyit h ő irányít én meg inkább csinytalan,pajkos,kacér vagyok.
2012. szept. 1. 15:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, szerelmes vagy egy fiúba, aki nem fogael olyannak, amilyen vagy... ezen érdemes elgondolkoznod, mármint hogy megér-e neked ennyit. Ha igazán illetek egymáshoz, nem kell megjátszanod magad. Meg ezt a transzszexuális-dolgot is helyre kéne raknod magadban, mert nem mindegy, hogy lányos fiú vagy, vagy lány...
2012. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell megjátszanom magam,de mondom ő a férfit akarja látni bennem nem azt aki valójában vagyok. Am meg érte még akár önmagamat is megtagadnám,nélküle nincs értelme az életemnek. Tökéletes minden téren. Okos intelligens, kedves, jóképű és nagyon jó teste van. Belső tulajdonságai is nagyon jók. Megértő figyelmes, ugyan nem a szavak embere de amit tudni akarok,azt kiszedem belőle. Szóval ezért nem akarom hogy el kelljen váljunk, ezért vagyok féltékeny mindenre és mindenkire. Ő a legjobb pasi a világon. Nélküle meghalnék. De az életem előtte ebből ált,mármint a transzexualitásból. Ezt az életmódot nem lehet csak úgy eldobni.
2012. szept. 1. 20:01
 8/24 A kérdező kommentje:
Viszont a legnagyobb probléma az hogy nem akarja elismerni, tudatosítani magában h mi járunk, h együtt vagyunk, és ez bánt, eltelt 3 hónap és még mindig nem tudatosult benne. Megragadt annál hogy csak férfi-nő párkapcsolat van, pedig biszex, nekem persze nem ez van mert meleg vagyok, tehát nekem ez a felállás természetes, de neki nem, és amennyiben nem tudja ezt a tényt elfogadni,én nem várok rá életem végéig
2012. szept. 1. 20:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha még a kapcsolatotokat sem ismeri el, dobd. Megtagadnád magad, de minek, ha ő ennyit sem vállal érted? Ráadásul tök kapcsolatfüggő vagy, ami még viszonzottan is gáz... Te szereted, de ő nem kész egy kapcsolatra, mégis elvárja, hogy viselkedj valahogy. Az önbizalmad és az identitásod is megsínyli majd...
2012. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De épp ez az h már képtelen lennék dobni, képes voltam olyan dolgot elnézni neki, amiért más még abban a percben a házából is képes lenne kidobni nem hogy az életéből. Túltettem magam rajta mert SZERETEM. Ő az első az életemben. És szeretném ha velem maradna,de ehhez az ő együttműködése is kéne
2012. szept. 1. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!