Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat? (meleg téma)

Figyelt kérdés
A helyzet az h már nagyon régóta szerettem volna egy pasit, és most végre találtam egyet, úgy sikerült h a neten ismerkedtem meg vele, majd pár hónap beszélgetés és két találkozás után megkért h aludjak náluk. Elmentem, és este filmnézés közben megöleltük egymást, aztán egész éjjel ölelkeztünk. Nem sejtettem semmit. Két hét múlva ő jött el hozzám és ismét ugyanez a szitu, de továbbmentünk, előszőr levettük a pólónkat, majd azon kaptam magam h egyre érdekesebb helyeken fogdos, végül megfogta a kezem és rátette a farkára. Hát aztán csók, és végül lefeküdtünk... Szóval ez volt nyár elején. Állandó félelemben élek, merthogy ő biszex, és félek h esetleg egyszer jobban fog vonzódni a nők iránt, szóval mindenkire legyen fiú vagy lány, féltékeny vagyok,de nem is ez a baj. A baj az h transzexuális hajlamaim vannak, és ezt vkivel ki kell élnem, mert a pasim nem a "nőt" látja bennem,és nem is azt akarja látni. Ez a kapcsolatom rovására megy de én meg nem tudok megszabadulni a nőies hajlamaimtól. Szóval mit tanácsoltok? Mit tegyek? Lehet privátban is írni. Vhogyan ki kell élnem ezeket a vágyakat, mert túlságosan szeretem a pasim ahhoz h otthagyjam ez miatt v hogy ő dobjon.

2012. aug. 31. 23:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Még egy ok, hogy szakítsatok. Persze, szereted, nem fogsz, de jobb, ha tudod, hogy ez a kapcsolat a jelek szerint halálra van ítélve. De azért drukkolok...
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

És a volt pasid szerette h nőies vagy?

am hol simogatot?xD és a többiek előtt?

2012. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Eleinte nem szólt semmit, én meg csináltam mert ugye szeretem csinálni, aztán nemrég kijelentette h ő a kapcsolatunk előtti énemet szereti. (ugye akkor még nem mutattam előtte a valódi énemet érthető okok miatt) A másik, nem simogat senki előtt hiszen a kapcsolatunkról csak mi tudunk. Sőt még ha tök egyedül vagyunk akkor is csak akkor nyúl hozzám ha Ő megbizonyosodott arról h senki nem lát,ez azért idegesítő.
2012. szept. 9. 00:16
 24/24 anonim ***** válasza:
hát sajnálom h így alakult
2012. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!