Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat? (meleg téma)

Figyelt kérdés
A helyzet az h már nagyon régóta szerettem volna egy pasit, és most végre találtam egyet, úgy sikerült h a neten ismerkedtem meg vele, majd pár hónap beszélgetés és két találkozás után megkért h aludjak náluk. Elmentem, és este filmnézés közben megöleltük egymást, aztán egész éjjel ölelkeztünk. Nem sejtettem semmit. Két hét múlva ő jött el hozzám és ismét ugyanez a szitu, de továbbmentünk, előszőr levettük a pólónkat, majd azon kaptam magam h egyre érdekesebb helyeken fogdos, végül megfogta a kezem és rátette a farkára. Hát aztán csók, és végül lefeküdtünk... Szóval ez volt nyár elején. Állandó félelemben élek, merthogy ő biszex, és félek h esetleg egyszer jobban fog vonzódni a nők iránt, szóval mindenkire legyen fiú vagy lány, féltékeny vagyok,de nem is ez a baj. A baj az h transzexuális hajlamaim vannak, és ezt vkivel ki kell élnem, mert a pasim nem a "nőt" látja bennem,és nem is azt akarja látni. Ez a kapcsolatom rovására megy de én meg nem tudok megszabadulni a nőies hajlamaimtól. Szóval mit tanácsoltok? Mit tegyek? Lehet privátban is írni. Vhogyan ki kell élnem ezeket a vágyakat, mert túlságosan szeretem a pasim ahhoz h otthagyjam ez miatt v hogy ő dobjon.

2012. aug. 31. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nos, inkább görcsösen ragaszkodsz hozzá, ami kissé különbözik a szerelemtől. Amíg mindent elnézel, magadba zárod és szenvedsz, ezek idővel mind felgyűlnek és magadat fogod felemészteni. Egy kapcsolatban az a lényeg, hogy harmonikus legyen. Mindkét fél úgy fogadja el a másikat, amilyen. Végülis ez a valódi szerelem, a teljes elfogadás. Ha ez nincs meg, akkor már csak ragaszkodás az egész, hibák kényszeres elnézése, magunk megtévesztése, hogy minden rendben, ennek így kell lennie. Pedig nem. Az ilyen kapcsolatoknak mindig szomorú vége lesz, mert valaki közületek úgyis kirobban idővel. Szóval, akkor igazi a dolog, ha viszonozzák is a dolgot. Abból ítélve, amit leírtál, inkább attól tartasz, hogy egyedül maradsz. Ez nem igaz, mert rengeteg olyan meleg van, mint te, és közöttük sok olyan, aki szereti a nőies hajlamokat. Inkább olyat keress magadnak, aki teljesen el tud fogadni.
2012. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Neki az az ember kell ,akit megismert, a kapcsolatunk előtti, de az nem én vagyok,annak mutattam magam aki nem vagyok, h ne legyenek előítéletei és neki az az énem kell, én ezt elfogadtam és megpróbálom azt h lecseréljem a nőies énemet a férfiasra. Ha ez nem elég bizonyíték neki arra amit érzek iránta, akkor semmi
2012. szept. 1. 22:34
 13/24 A kérdező kommentje:
De meg tudom érteni őt, fordított esetbe nem bírnám ki, ha ő így hirtelen nőies kezdene lenni, hiszen pont az fogott meg benne h ilyen macsós külseje van, viszont belül érzékeny, vannak érzései, ő abba szeretett bele aki azelőtt voltam mielőtt összejöttünk volna. Nem tehet róla mint ahogy én se arról h az elmúlt négy évem ilyen lányos volt és most hirtelen változni kéne
2012. szept. 1. 22:49
 14/24 anonim ***** válasza:
Önmagad nem tudod lecserélni. Ezért szokták azt mondani, hogy senki sem változik, csak valamit eltakar. Egy kapcsolatban minkét fél teljesnek kell érezze magát. Ez nem áldozat, amit te hozol a pasid érdekében, hanem hazúgság. Hazúgsággal meg nem lehet két émber között viszonyt megtartani. Mi értelme? Szerintem, semmi. Ha nem lehetsz önmagad, azzal nem oldasz meg semmit. Magadnak nem tudsz hazudni, nem tudod magad megtéveszteni. A kapcsolatodnak így nem sok értelme van. Te szenvedsz, próbálsz úgy megfeleni valaki elvárásainak, hogy neki jó legyen. Te hol vagy ebben a kapcsolatban? Nem számítasz? Nem vagy lényeges szereplő? Nem könnyű elfogadni, de ez nem működik. Lépj tovább és keress valaki olyat, aki elött magad lehetsz, és ezért fog szeretni.
2012. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Amúgy erre gondolhattál volna korábban is...h nem játszodd meg magad, mert később úgy is kiderül, hogy milyen vagy.

De végülis ha azt mondja szeret akkor csak nem zavarja h lányos vagy.

Sőt még megengedné h máson éld ki a travi hajlamaid.

Az meg h nem akarja bevallani h jártok még elfogadható. Gondolom előtted nem volt pasija. És fura neki. Adj egy kis időt.

2012. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
őszintén szólva megengedné,de már nem is érdekel annyira h másokon éljem ki. Jobb lenne ha nem lennének ilyen hajlamaim, a suliba se baszogatnának miatta, meg mégis csak férfi vagyokés nem nő. Így meg aztán h ő is akarja, h változzak, akk megpróbálom
2012. szept. 2. 15:08
 17/24 anonim ***** válasza:

de rosszab lesz ha elfojtod.mind1 próbáld ki

a suliba honnan tudják?

2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudják suliba, de ha pl boldog vagy ideges vagyok, akk nagyon előjön ez a hajlamom,szóval oda a férfias viselkedés. Szóval mindenki következtethet erre abból h meleg vagyok, de nem tudok mit tenni, ha boldog vagyok akk azonnal előjön, mostanában meg nagyon boldog vagyok ,h elkezdődött a suli (persze nem azért mert tanulni kell) azért mert vannak ott haverok meg barátok, meg a pasim előtt volt egy nagy szerelmem, aki mellett egész nap ülök. Szóval most nagyon örülök.
2012. szept. 5. 21:06
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor még tetszik a volt szerelmed?
2012. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom,össze vagyok zavarodva,amúgy meg a voltszerelmem folyamatosan piszkált/piszkál simogatott/simogat, és ez zavar mert hogy én már foglalt vagyok,de emellett jó érzés most is meg régen is hiszen mégiscsak meleg vagyok, és ezért vagyok megzavarodva h most akk kit is szeretek? Vagy mi van? Azt hittem a nyáron elfelejtettem de lehet h mégse.....
2012. szept. 6. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!