Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Milyen az a pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen az a pasi aki akármilyen helyes, de a személyisége miatt nem jönnétek össze vele?

Figyelt kérdés

Milyen személyiség forma az ami taszít titeket egy pasiban?


Kort is írjatok. Köszi.


2009. júl. 27. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
"Vagy vmi Arturkirály lovagja, aki éjszaka közepén felkelt és szerelemet vall telefonon keresztül " :D. Azért örülnél te egy lovagnak :D. Gondolom milyen sok jóképű lovaghoz volt eddig szerencséd :D.
2009. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát, lehet én félreértem a kérdést de nekem nincs ilyen.

Ha adva van egy pasi aki külsőre tökéletes, pont olyan, amilyen nekem az esetem akkor tőlem lehet akármilyen bunkó, buta, nyálas, okoskodó, stb-stb. engem nem zavar.

Jó, nyilván nem tervezek egy életre mert a belső értékek is fontosak de egy ideig simán elszórakoznék vele.

Én merek nem-et mondani így ha valami olyat akar, ami nekem nem tetszik simán közlöm vele, hogy nem felejtse el. Ha bunkó akkor én is az vagyok vele, nem ügy. Ha okoskodik akkor megmondom untat, maradjon inkább csendben. Nem értem mi ezzel a probléma :D engem az se zavar, ha nekem kell fizetni, el tudom dönteni előtte, hogy megér-e nekem annyit.

Szóval nálam az a helyzet, hogy ha külsőre 100%ban bejön akkor viselkedhet bárhogy, egy pár hetet (hónapot...) mindenképpen adok neki :D


Emellett rengeteg mindent utálok, sok dolog van ami kizáró ok. De

2009. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, még nem akartam elküldeni.


Szóval vannak kizáró okok, amiket nem tudok tolerálni, de ha valaki nagyon jól néz ki akkor eltűrök sokmindent.

Nyilván, ha annyira nem szép akkor kevesebbet. Akkor nem árt, ha belsőre különleges, azzal úgyis jobban meg tud fogni hosszútávra.

(20)

2009. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!