Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy mindig játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mindig játszani akar előtte?

Figyelt kérdés

A barátnőmről onnat tudom , hogy most tüzes estét akar , hogy mindig játszani akar a táblagépemen ( galaxy tab 2 ) , de csak 2 olyan játékom van amit ketten is tudunk játszani és mostmár unja azokat ! :-P

Ez szerintetek normális ? Szerintem fura de ha szereti !

Tudtok ajánlani olyan játékokat rá amit ketten is játszhatunk ?



2012. szept. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan?
2012. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szex előtt játszik? hány éves? 13? -.-

egyébként nem tudom... de én is élvezem az új masinák felismerésében kapott élvezeteket :D

2012. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neki ez az előjáték.
2012. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát szerintem ezt kérdezd meg valamilyen számítógépes kategóriában, ott biztos többen tudnak rá válaszolni =)
2012. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En is szoktam ilyet, de csak azert, mert ha o nyer, akkor meg akarom ugymond "buntetni", hogy mert gyozott le a jatekban, s megmutatom neki, hogy az agyban viszont en fogom legyozni.

A jatek egyfajta rivalizalast jelent nekem, amivel aztan felborzolom a kedelyeket es ha nyerek, akkor meg a szexben azt mutatom meg, hogy abban is eros vagyok es en iranyitok, ha meg veszitek a jatekban, akkor meg azt mutatom meg, hogy akkor is szexben most en fogok dominalni.

2012. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hanariko ***** válasza:
Szerintem meg kamu. "Tudtok ajánlani olyan játékokat rá..." Ez az igazi kérdés, de ha fel teszi számítógépes vagy játék kategóriában senki nem válaszolt volna rá. (vagy nem ennyien vagy nem ilyen gyorsan) :D:D
2012. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de barátnőd kicsit érdekes. Lehet minél izgalmasabb neki a játék, annál jobb a szex. És ha kicsit felhúzza magát a játékon, a dühét az ágyban adja ki. Hehe, akkor én a super máriót ajánlanám, ugyanis így visszagondolva amikor barátommal játszottunk vele és beestem a szakadékba nekem is jó lett volna levezetnem a stesszt. Mi úgy játszottuk, hogy halálonként váltottuk egymást, sajnos csak ez az egy ötletem van, mert nem nagyon szoktam játszani. Jó szórakozást!;)
2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van tábla gépem, jöttök lányok ? :D
2012. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!