Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha első alkalomkor túl könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első alkalomkor túl könnyen odaadom magam utána már csak arra leszek jó?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat ilyenből már nem lehet?


18/L


2012. szept. 2. 20:46
1 2
 1/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
83%

hát ha úgy van h azért adod oda magad mert már össze jöttetek és fű de bele v esve és nem bírod ki akkor nem gáz de az ilyen sztem ritka.


minden esetre nem hiszem h lenne összefüggés a kettő között. ha mindketten komoly kapcsolatot akartok akkor tök m1 mikor fekszetek le.

2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hunter92 ***** válasza:
100%
Csak a saját nevemben tudok írni. Én sosem tudtam komolyan venni egy olyan csajt, aki hamar és könnyen adta magát.
2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
ha az elsőt úgy érted h world first akkor már viszont hülyeség lenne könnyen adni.
2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van egy srác akivel az első talin lefeküdtem és azóta is talizunk és hát én elkezdtem érezni iránta,de félek h ő csak a szex miatt talizik velem
2012. szept. 2. 20:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

félhetsz is mert csak az miatt.


alapjában véve mindenből lehet komoly kapcsi, ha nem az első találkozáskor kefél meg. szerintme.

2012. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz nem könnyűvérűnek tartani egy ilyen után a lányt. Azért a legtöbb férfinak nincs olyan egója, hogy azt képzelje csak ő neki van ilyen hatása egy nőre, ergo ha nekem ilyen könnyen megadta magát másnak miért ne tenné.
2012. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálam ez ribanctesztnek számít. Ha az első randin meg lehet dönteni a csajt, akkor az másra nem is jó.
2012. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ő azt mondta elvileg nem tart annak...

tényleg nem szoktam ilyet csinálni sűrűn na de mind1 kár is magyarázkodni valszeg ezt elbasztam

2012. szept. 2. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
azér még velem egy kört nyomhatnál. már úgyis elb.sztad ahogy írtad. :D
2012. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Én az első randin lefeküdtem a barátommal, de aztán már randiztunk is. A harmadik randinkon pl. nem is volt szex. :)

Több mint két hónapja vagyunk együtt, közös jövőt tervezünk, persze nem elsietve, elkapkodva.

Szóval önmagában nem gond, ha első randin van szex, de ha mást is akarnak a felek, az elég hamar kiderül...

2012. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!