Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha első alkalomkor túl könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első alkalomkor túl könnyen odaadom magam utána már csak arra leszek jó?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat ilyenből már nem lehet?


18/L


2012. szept. 2. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után közös jövő OMG! ha ezt Walt Disney megélhette volna....
2012. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

bizonyítsd be h komolyan gondolod próbálkozz nem kell ilyen lazán feladni csak azért mert trollkodtunk 1 sort :)


nem sok köze van a válaszhoz de azért faja:


"Hidd el a fejed se fáj

Hirtelen az összes gond elszáll

Csak mászol a szobád falán

Legyintesz a büntetőcédulán


Énekel sok száz kismadár

A vércukor szint is a helyére áll

Mérföldeket lépsz, égig ugrasz

Szárnyalhatsz, a felhőkön futhatsz


A túl késő sincs túl korán

Százból kétszáz orvos ezt ajánlaná

Nézd hát milyen szép is a világ

Mikor nyílik a kis virág


Nevetsz az élet fintorán

Perdüljünk táncra egy halott torán

Hiába szidja az anyád

Nincs semmi baj (nincs semmi baj)

Mindenki barát


Énekel sok száz kismadár

A vércukor szint is a helyére áll

Mérföldeket lépsz, égig ugrasz

Szárnyalhatsz, a felhőkön futhatsz


A túl késő sincs túl korán

Százból kétszáz orvos ezt ajánlaná

Nézd hát milyen szép is a világ

Egy jó dugás után"

2012. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előző kolléga bevágódott egy alvin dallal. Szerintem köze nincs a témához, de azért szódával elment.

Te, kedves kérdező pedig... nos, igen, elrontottad. Persze a fiútól is függ,hogyan tekint rád, de a legtöbb pasi nem azt várja egy komoly kapcsolattól,hogy az első alkalommal szexeljenek. Más fiókba kerültél. Tanulj belőle, legközelebb pedig csináld másképp.


20/L

2012. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy feltétlenül így lenne, inkább helyzet függő. Ha mindketten szeretitek egymást, most miért ne, úgyis kivétel erősíti a szabályt, ami meg akkor már egyébként is csak arra van hogy felrúgják ^^.
2012. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatomat írnám le : jelenlegi kapcsolatomban( lassan 2éves) én is túl korán "odaadtam" magam és bár a mai napig tart, tény, hogy kb. félév telt el, mire elkezdett komolyan venni és megszeretni.. Tehát utólag már bánom, hogy akkor nem gondolkodtam, de a franc se tudta, h ez lesz belőle
2012. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én a kivétel vagyok, aki erősíti a szabályt.


1. találkozás: Egy baráti társaságban összekacsintottunk.

2. találkozás: - Ezt tekinthetjük első randinak.- A randit az ágyban fejeztük be, olyan természetességgel, mintha a világ kezdete óta ismertük volna egymást.


A baráti társaságban mindketten elfoglaltuk magunkat.

Sokan nem is tudták, hogy mi együtt vagyunk, nem úgy kezeltük egymást, mint jegyes pár, nem smároltunk mások előtt. Nem voltunk sülve főve együtt. Akkor még mi sem gondoltuk, hogy komoly a kapcsolatunk, de jól éreztük magunkat együtt, össze is költöztünk, mert szerettük, ha egymás mellet hajtjuk álomra a fejünket.

Ma azt mondhatnák erre, hogy jó szexpartnerek voltunk.


Az iskola elvégzése után házasság.

Most ez a lány három gyerek édesanyja.


Ha Ő ribanc, akkor én kurafi vagyok. Ez mit sem változtat azon, hogy jól megvagyunk.

2012. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!