Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érjem el, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a pasim szakítson velem?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van,de egyiknél sem találtam kielégítő választ. Azt is belátom,hogy gerinctelen,úgyhogy kérlek,ilyen válaszokat ne is írjatok,csak tippeket. Muszáj vagyok valahogy elérni,mert nem akarom megbántani,nagyon érzelmes. És lehetőleg ne ilyen megcsalós tippeket adjatok mert nem akarok ribancnak tűnni.

15/L



2012. szept. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%

ba*ki gerinctelen vagy akkor is.

mond meg neki,hogy VÉGE.

2012. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
de mi miatt akarsz vele szakitani akkor adhatnék neked tanácsot
2012. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
pedig igenis lehetne benned annyi gerinc, hogy őszintén megmondod neki, hogy vége. Mondd már meg, mi ebben olyan nehéz? szánalmas...
2012. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet abból érteni amit leírtam?! Szépen megkértem mindenkit,hogy ilyen válaszokat ne írjanak mert ezzel én nem vagyok előrébb.
2012. szept. 2. 14:57
 5/45 A kérdező kommentje:
És a 2. válaszolónak: azért mert túlságosan féltékeny,mindig ki akar sajátítani,mostanság hülyén viselkedik,és éretlen pedig egy évvel idősebb tőlem
2012. szept. 2. 14:58
 6/45 anonim ***** válasza:

ki a fenét érdekel?ettől még rosszabb lesz ha ilyeneket csinálsz.

megmondod neki vége.és kitörlöd az életedből

2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
kellett neked 15 évesen pasi... -.-
2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Timoking válasza:
15%
attol meg hitvany maradsz... meg rosszindulatu, szanalmas es nyomorult. az erzelmes alatt azt akartad irni h megteccett nkd a baratod, osszejottetek, aztan rajottel h mar nem kell nkd mert megteccett nkd vki akit gondolom o nem is bir, igy inkabb huzod az idot h hatha o szakit vld. azert nemtudsz sakitani vele mer nem is akarsz, jo nkd igy 2 kozt. p*csa
2012. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

figyelj ha okot adsz rá akkor azzal is megbántod v rosszabb esetben olyat sikerül választanod amit árlásként fog értelmezni ami meg még rosszabb.

nem frankó aközött vívódni h gyűlölnöd kellene v szeretni a csajt.

először is miért akarsz vele szakítani?

nem hiszem h nehezebben megemészthető lenne mint 1 kierőszakolt szakítás.

2012. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Mókusgyilkos ***** válasza:

8: 13 éves idióta aki írni sem tud:

ha nem tudod miről beszélsz akkor ne beszélj róla :) 1 embernek sem jó a két szék közt a földön / szerelmi sokszög állapot ezt most meg mondom lévén ehhez viszont már volt szerencsém középső és szélső pontként is.

2012. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!