Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljön párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljön párkapcsolatba egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
Borzasztóan frusztrált, önbizalomhiányos, önkritikus nő vagyok. Ha csak tehetem el kerülöm a párkapcsolatot, mert tudom hogy úgysem élhetnék boldogan benne. A komplexusaim tönkretennék a kapcsolatot, féltékeny lennék, a gátlások miatt a szex sem menne. Úgyis tudom hogy senki sem találná szépnek a testemet. Mivel az emberek nem hülyék, és megérzik milyen vagyok, eddig csak gázabbnál gázabb pasijaim voltak, akik uralkodtak rajtam, akiknek alávetettem magam szándékosan. Fiatal vagyok, nagyon hiányzik a szex, a flört, a buli, az öregedés első látható jelei előtt nagyon jó lenne még "élni", jó lenne ha lehetne pasim. Egyedül jobb, biztonságosabb, nem rontom el senkinek az életét. Mással egy egészséges lelkű ember nem tudna elviselni, ezért törvényszerű hogy csak a rosszból válogathatok. Egyedüllét vagy megint egy gáz pasi, akinek vagy alárendelem magam vagy úgy járok vele hogy nem is tetszünk igazából egymásnak? Tudom, mindkét út járhatatlan, de nincs más ezeken kívül, mert gyülölöm még a női mivoltomat is, a külsőmet minden szinten..sminkben, jó ruhákban is...egyszerűen nem férfinak való.
2012. szept. 4. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hja,te egy átlagos nő vagy,semmi baj nincs veled..a fő gondokat te kreálod magadnak a kis fejecskédben.
2012. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"kéthetente egy pattanás"

Ez így nekem elkerülte a figyelmem! Hát tényleg, irigyellek, de komolyan! Erre így azt tudom mondani, hogy CSAK????????

2012. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Először belül kell (jó nagy!) rendet tenni, aztán kívül és nem fordítva. A belül-t nem lehet kihagyni, mert a kívül-re is kihat.


1. Pszichiáter, vagy pszichológus az önbizalom-gondok és egyéb problémák miatt;


2. utána pedig egy jó szépségszalon, egy jó kozmetikus, fodrász, ruhaszalon stb.

2012. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!