Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják ezt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt a férfiak, van alapja?

Figyelt kérdés
A korkülönbség, miért nem mennek bele a férfiak egy kapcsolatba ha a nő 22 éves ő meg 36, persze én most nem egy éretlen, buta lányra gondolok, hanem egy olyanra aki hasonlóképpen gondolkodik mint ő, és jól érzik egymással magukat, de mégsem akar a férfi kapcsolatot, mondván, hogy fiatal. Közre játszanak a barátok, hogy mégis mit gondolnának? Szerintetek ez így helyes? Jól teszik a férfiak ha visszautasítják?
2012. szept. 6. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

passz :)

én 19 voltam ő akkor 34. most 3 évvel később én 22 vagyok ő 36. együtt élünk, babát várunk :D

nálunk nincs semmi probléma a korkülönbség miatt, inkább a trehányságom miatt :)

2012. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ne mondja senki, hogy egy 22 éves nő úgy gondolkodik mint egy 36 éves férfi!
2012. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem utasítanák el egy ilyen kapcsolatot.

Pont 36 vagyok :)

Ne értsd félre, nem csak szexkapcsolatra gondoltam nyilván, hanem akár egy életreszólót is el tudnék képzelni.

Nincs ebben semmi kivetnivaló.

A szüleim között 20 év korkülönbség volt, és holtig tartó szerelem volt.

2012. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert általában a 36 éves embernek van kialakult ízlése,tapasztalata és emlékei 22 éves koráról.Jobban megválogatja,és tudja mit szeretne.Persze embere válogatja.
2012. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Miért ne gondolkodhatna egy 22 éves nő úgy, mint egy 36 éves férfi? Inkább fordítva nem így van. Vannak kivételek itt is, ott is.

lehet valaki érettebb a koránál. és közhely, de igaz, a nők amúgyis előbb érnek

2012. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Diavolino44 ***** válasza:
37%

A felelos ferfiak igen jol teszik, akik a potenciajukat akarjak firtatni azok belemennek. Ha a no akar gyereket (mar pedig nagy %-uk akar), ott gond lesz az ilyen nagy korkulombseg.

Ha szamolgat az elso valaszolo, akkor mire a gyereke atveszi a diplomajat a fater mar kozel 60 lesz. S nem akarlak elkeseriteni, de osszeteheteik azok a ferfiak a kezuket akik megerik a 60 eves kort. A te eseted meg meg durvabb. lesz a pasi kb 40 mire gyerek-projekt kivitelezesre kerul.

Ha mindennek ellenere ugy erzed, ez nem szamit, akkor aldasom ratok! :)

2012. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló! A mai világban a gyermekvállalás jócskán kitolódik, és nem a korkülönbség miatt. Nagyon ritka, ha egy férfi 30-35 év előtt vállal gyermeket, ugyan mit számít, az a plsuz 5-10 év már. Én nem emiatt nem értek ezzel egyet.

Tegyük fel te leszel 40 éves. Egy negyven éves nő életerős, akkor éli fénykorát, a párod ekkorra már 54 éves lesz, ami már legtöbb embernél az a kor, amikor az aktivitás csökken.(és itt nem csak a szexre gondolok) Mások lesznek az igények. Most oké, hogy vonzz, de akkor is fog?

2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:

A nok onmegvalosita altalaban a gyerekben, a ferfie pedig a munkaban csucsosodik ki. En mindig ebbol szoktam kiindulni.

Persze abszolult igazad van, az eltero aktivitassal kapcsolatban. De en ugy latom a nok beakarjak vallani a szenvedest, meghozzak az aldozatot a csaladert. Elfelejtik, hogy ok meg nok is, nem csak anyak.

2012. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért nem gondolkodhat úgy egy 22 éves mint egy 36 éves, mert rendkívűl ritka kivételektől eltekintve egyszerűen nincs annyi élettapasztalata. Én 33 vagyok és az elmúlt 4-5 évben mentem keresztül olyan dolgokon amik jelentősen befolyásolták a gondolkozásmódomat ergo előtte még máshogyan vélekedtem sokmindenről. És akkor a férfi-női különbségekről ne is beszéljünk.
2012. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Egy negyven éves nő életerős, akkor éli fénykorát,"

7-es! Honnan szeded ezt a baromságot????

Ezt komolyan fel fogom tenni kérdésnek, kíváncsi vagyok mi férfiak, hogy látjuk ezt.

2012. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!