Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják ezt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt a férfiak, van alapja?

Figyelt kérdés
A korkülönbség, miért nem mennek bele a férfiak egy kapcsolatba ha a nő 22 éves ő meg 36, persze én most nem egy éretlen, buta lányra gondolok, hanem egy olyanra aki hasonlóképpen gondolkodik mint ő, és jól érzik egymással magukat, de mégsem akar a férfi kapcsolatot, mondván, hogy fiatal. Közre játszanak a barátok, hogy mégis mit gondolnának? Szerintetek ez így helyes? Jól teszik a férfiak ha visszautasítják?
2012. szept. 6. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

??? Jézusom!

Egy 22 éves nem mehet át annyi dolgon, mint egy 40 éves? Ki mondta, hogy korhoz kötődik? Egyáltalán nem korhoz kötődik!

Velem is rengeteg olyan dolog megtörtént már, ami lehet egy 40 évessel még soha, és nem is fog, mert más környezetben él, stb.

Nem értem miért kell ezzel jönni, hogy egy idősebb többet tapasztalt. Koránt sem biztos!

És én 22 évesen szeretnék gyereket, de ezt egy 22 éves pasitól nem biztos, hogy megkapom... Nem mondom, hogy 36 éves pasassal összeállnék. Nem is mondtam ilyet, de igenis lehet egyforma a gondolkodás módjuk! Ne mondjátok nekem, hogy nem történhet meg, nem jöhetnek ki jól életük végéig, mert falnak megyek esküszöm!

2012. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik válaszoló írta, a legtöbb nő feláldozza magát a gyerekekért, a kapcsolatért. Gyermeket vállal, és akkor nincs megállás, mellette teljes műszakban dolgozik. A 40 éves kor az az amikor kirepülnek a gyerekek(vagy már nagyok), tud már magával foglalkozni, mint külsőleg, mint belsőleg, ami addig akár az időhiány, akár a pénzhiány miatt nem ment, azt most megteheti, gondolok pl. a szórakozásra, utazásra, vagy bármilyen más kikapcsolódára is. Általában ilyenkor már biztos munkahely, családi háttér van, így végre kikapcsolhat egy kicsit. Erre értettem a fénykort, de igazad van talán nem jó szót használtam.
2012. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mindenki mashogy van a dolgokkal 24 - F vok nem tudom 20 ala nem megyek 4 ev max es kesz... komoly kapcsolatot akarok nem apa komplekszusos lanyokkal jarni aki meg a 8 10 evtol sem retten vissza vagy annal tobb tol..... de ez az en velemenyem mindenkinek mas es ennyi.en nem mennek bel... udv
2012. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismeretlenségnél gondolnám hogy gátlásai vannak, hogy lány lenézné hogy 36 évesen nála próbálkozik vagy ilyesmi, de ÍGY háát, még csak nem is suliról van szó. Hogy 16 éves 26-tal, mert az azért más lenne. Én nem hiszem hogy ezt vissza kéne utasítani, ha úgy van ahogy írod. Sőt igazából hülyeség, ha van valaki akivel jól érzed magad jól elvagytok, szinte egymáson lógtok akkor már nem mind1, már kb jártok is.
2012. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek semmi probléma. A szerelem csodákra képes. Akkor nagy a tolerancia meg az alkalmazkodó képesség.
2014. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!