Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tetszem a tanáromnak? 14/l

Figyelt kérdés

Miből vontam le azt, hogy bejövök neki?


Az idén kezdő, 30-egykét éves, jó kinézetű fiatal férfi matektanárom tegnapi órán odajött hozzám, s nézte, hogy mit csinálok, aztán mosolygott. Persze: lehet, hogy csak ügyes voltam. De senki máshoz nem ment oda!

Egyedül nekem tudja a nevemet, és folyton mosolyog rám.

Pedig nem csináltam semmit, nem mutattam meg matekzseni énemet. Szégyenlős is vagyok, meg nincs elég önbizalmam, szóval sosem szoktam felszólalni órán. :D

Ma megkérdezte tőlem, hogy mi lett az eredmény. Erre én "Nem tudom. :)".

Erre adott egy ötöst órai munkára! Mi a...? Fogalmam sincs, hogy hogyan érdemeltem ki! Akár hiszitek, akár nem, egész órán bámultam ki az ablakon, a feladatokat gyorsan összecsaptam, s lestem ki a fejemből. Kérdezett egy fogalmat, és nem is tudtam zavaromban a pontos választ. Mások sokkal ügyesebbek voltak tőlem.

Egyébként nem vagyok hülye, nagyon jó matekos vagyok (osztályban a legjobb), de ezt még nem bírtam neki megmutatni, és nem tudhatja. Nem ellenőriztünk le egy feladatot sem még, meg se nézte a házimat, fogalma sincs róla, hogy milyen eredményeket írtam, komolyan!


De ha csak egyszerűen lát bennem valamit... Akkor is kivételezik velem, és ezt utálom!

Szerintetek mi a helyzet? És mit kéne csinálnom? Nekem igazából mindegy, nem vagyok gerontofil. Tudom, hogy helyes a tanár, de ez az egész meg sem szokott fordulni a fejemben. Csak idegesít, hogy máshogy kezel a többieknél.

Előre is köszi a válaszokat! 14/l



2012. szept. 6. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amíg a többiek nem kezdenek el beszólogatni, és piszkálni, hogy kivételezik veled a tanár, addig rajtad kívül senki az ég világon észre sem vette, ebben teljesen biztos lehetsz:)))
2012. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: Sajnos már megjegyezték.

Legtöbben csak hülyülnek, mert szerintük a tanár befeszít nekem amikor a közelembe jön. :D De azok idióták. Úgy is mindig szín ötös voltam, szóval senkit sem érdekel, ha kapok még egyet, észre sem veszik. De a lányok megjegyezték, hogy a tanár már velem.

2012. szept. 6. 21:33
 13/17 A kérdező kommentje:
más velem*
2012. szept. 6. 21:34
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Hidd el,hogy szívesen megdugná a finom, fiatal, érintetlen, forró puncidat, ahogy minden egészséges férfi.
2012. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mekkora kö csög az első válaszoló! A ribije a tanárával kufircol, de annyit nem tud felnőtt nőként hogy mi az hogy pedofil. Hülye p.
2012. szept. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

aki azt mondja erre a tanárra, hogy pedofil, az egy marha!


egy kicsit fejletteb lehetsz a többitől, vagy jobb alakod van , vagy egyszerűen olyan kisugárzásod van, amit csak Ő érez...illetve más is, csak az nem mer...


méghogy pedofil...röhej...

2012. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Szerintem te szerelmes vagy a tamárodba és ezt ő észre vette és ezért mosolyog elenkező esetben meg gáz a tanár
2012. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!