Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot kérek, nem ítélkezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérek, nem ítélkezést. Kérem, csak az válaszoljon, aki járt már hasonló szituációban, és tanácsokkal tud szolgálni bármelyik szereplő szemszögéből. Tényleg várjak-e, ahogy a barátnőm javasolta, vagy lépjek végre ki ebből?

Figyelt kérdés
A történet: 20 éve élek együtt a feleségemmel, két csodálatos gyermekünk van, mindketten kamaszok, imádom őket. A nejem iránt érzett szerelmem elmúlt évekkel ezelőtt. Nem vagyok rá büszke, de többször is volt szeretőm. Két esetben tudta meg. Az egyiket évekkel ezelőtt, de természetesen a családomat választottam, a szeretőmmel megszakítottam a kapcsolatot. 2 évvel ezelőtt találkoztam egy tőlem 20 évvel fiatalabb nővel. Gyönyörű, okos, üde. Nem szerelemnek indult, bár elvarázsolt első perctől kezdve. Egymásba szerettünk. Sokkal több volt egyszerű, szexuális kapcsolatnál. Utáltam hazajárni, folyton körülötte forogtak a gondolataim. Sokat őrlődött mellettem, sokszor megkérdezte tőlem, jó-e ez így, próbált velem szakítani, de utána mindig ostromoltam őt, nem tudtam nélküle létezni. Néhány hete lebuktam egy sms-sel, nem egy erotikus sms volt, hanem mély érzelmekről árulkodó. A nejem kérdőre vont. Nem mertem bevallani, hogy 2 éve másba vagyok szerelmes, csak fél évet hazudtam. Válaszút elé kerültem. Most is a családomat választottam, a gyerekeim és az elmúlt 20 év miatt. Viszont a barátnőmet nem tudom elengedni. Őrültségnek hangzik, de megbeszéltük, hogy barátok leszünk és ezen dolgozunk hetek óta. Nagyon nagy szerencsém van vele, mert megértő, szeret és végtelenül türelmes. A nejem azt a stratégiát választotta, hogy a beszélgetésünk után hirtelen őrülten szerelmes lett belém. Ami furcsa a múltat elnézve, és valahogy nem is tudom ezt az egészet megemészteni. Örülök, hogy nem pokróc velem, de ez a viselkedés is rendkívül furcsa, számomra nehezen hihető. A nagyobb probléma az, hogy képtelen vagyok vele lefeküdni. Ez alatt azt értem, hogy egyszerűen nem vonzódom hozzá, képtelen vagyok szeretkezni vele, a testem nem reagál rá. Pedig a barátnőm előtt ez sosem volt probléma, rögtön átálltam és ment, érzelmek nélkül is. Ez a lány megváltoztatott valamit bennem. Mondanom se kell, amint meglátom őt, elfog a vágy, rá úgy reagál a testem, mint senki másra. Szerencsére vele ezt is meg tudtam beszélni, bár nagyon nehezemre esett. Ő azt mondta, adjak időt magamnak. Azt állítja az egész csak amiatt van, hogy még mindig őt szeretem, de el fog múlni. Arra kért, értsem meg a nejem viselkedését, s minden egyes kudarc után nyugtassam meg, nem az ő hibája. Nem vagyok már fiatal. Szerelmes vagyok a barátnőmbe, a feleségemet szeretem és a gyerekeimet is. De sokszor érzem úgy, hogy már nem tudom helyrehozni ezt a kapcsolatot. És ismerem annyira önmagam, hogy tudjam, képtelen vagyok megváltozni. Nem tudom, mit tegyek.

#szerető #házasság helyrehozás
2012. szept. 7. 08:44
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

A kedvesem úgy érzem, fél tőlem. Jogosan, hiszen megbántottam őt nagyon. A jelenlegi udvarlójának elmondta, hogy nehéz időszaka van és még nem tudott kilépni egy korábbi kapcsolatából, és nem akar beleugrani egy másikba hirtelen. Amit a pasi meg is értett, de ennek ez nem csökkentette az érdeklődését. Ami miatt iszonyatosan féltékeny vagyok.

Sokat találkozunk lopva, sokat beszélgetünk, s boldog vagyok vele. Otthon folyton Ő jár a fejemben, hogy mit csinálhat, hogy van, hol lehet. Szerelmes vagyok belé, de a családomat is szeretem, főleg a gyerekeimet. Még mindig nagy a kuszaság...:(

2012. okt. 12. 09:06
 42/56 agi91babe ***** válasza:
Hát kedves kérdező. Nem gondoltam, hogy ezt mondom, de Te azon ritka esetek közé tartozol, ahol megértem ha elválsz és összeköltözöl a Kedveseddel. Láthatóan ez nem csupán egy fellángolás már, ahhoz túl régóta tart. Szerintem lépj, mielőtt elege lesz és elveszíted Őt! Te is és a Feleséged is megérdemlitek, hogy boldogok lehessetek. És hidd el, a gyerekek is megérzik a feszültséget, és az nagyon nem jó nekik otthon. Nekik is sokkal jobb, ha külön mentek...(tapasztalat)
2012. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Nos, a kedvesem megszakított velem minden kapcsolatot. Azt mondta, gyáva alak vagyok és azt is, hogy gerinctelen, amiért képes lennék továbbra is két nőt hülyíteni.
2012. okt. 19. 18:21
 44/56 agi91babe ***** válasza:
100%
Ebben lehet hogy igaza van. Mindenki írta, hogy záros határidőn belül dönts. Ezt egyetlen normális önbecsüléssel bíró nő sem tűrné el...
2012. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?Hogy választottál?Egy jó tanács:A Szerelmed válaszd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Ostromoltam a kedvesem, folyamatosan. Úgyhogy most újra beszél velem, így visszaszállt belém az életkedv. Távolságtartó, de sokat beszél velem, találkozgatunk, rengeteg energiát ad nekem, és rendkívül szerelmes vagyok Belé. Kicsit plátóinak tűnik most az egész, nem tudom mi lesz, de boldog vagyok amikor Vele vagyok és ez éltet. Azt mondta gyereket szeretne és biztonságos kapcsolatot. És azóta sokat gondolkodom azon, hogy újra apa legyek, de most élek a pillanatnak. Ma is látom Őt, ez éltet.
2012. nov. 5. 12:13
 47/56 A kérdező kommentje:
Történt egy családi tragédia, meghalt az apám. Teljesen összetörtem. Azt remélem, ezáltal felfogok valamit a körülöttem lévő dolgokból. Elgondolkodtam, jó apa vagyok-e én, biztos nem, ha arra gondolok, hogy a gyerekeim anyjába nem vagyok szerelmes, egyszerűen elviselem. De már azt hiszem, ő is csak elvisel engem. Nemrégiben az egyik kamu szöveg rosszul sült el otthon, és az ismerősöm lebuktatott, hogy nem is ott voltam...és tényleg nem...hanem a gyönyörű Kedvesemmel...sikerült kicsit kimagyaráznom a dolgot, de szerintem ezt már a feleségem nem veszi be. Nem érdekel. Most, hogy magam alatt vagyok, biztosan nem fog támadni az elválással...de nagyon ez lóg a levegőben..., már csak amiatt is, hogy ellenőrizget...és én még ilyenkor se mondok nemet a Kedvesemnek. Vele akarok lenni, annyi kedvességet, örömöt, szerelmet kapok Tőle, hogy nem tudok, bírok Nélküle élni. Szerelmes vagyok belé. Arra várok, hogy a nejem kimondja azt, amit tennem kellene, de ehhez töketlen vagyok, a gyerekeimet nem akarom elveszíteni és a Szerelmemet se...
2012. nov. 29. 15:11
 48/56 anonim ***** válasza:
Ha elválsz, nem veszíted el a gyerekeidet.Látod, egy életünk van, s boldogan kell leélni...Mások is elváltak, látják és továbbra is szeretik a gyereküket. Nem kell ezt ilyen tragikusan felfogni. A feleséged is találhat magának egy szerető társat..mert hidd el,neki se jó így.Tedd meg érte, ha már magadért nem mered.S ne tétovázz, mert a kedvesed okos nő, s ha ott hagy? Bele fogsz pusztulni.
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Továbbra is tartom a kapcsolatot a Szerelmemmel. Nagyon nehezen viseltem az ünnepeket, az a sok családdal töltött nap...hú de hosszú volt...de azért egyszer-kétszer ki tudtam őt csalni, hogy megcsókolhassam...:)

Majdnem lebuktam néhány hete, ráragadt egy kis csillámpor az arcomra, de semmi veszekedés, ez vajon mit jelenthet?

2013. jan. 3. 14:32
 50/56 anonim válasza:
44%
szerintem maradj a gyerekeidel és szeresd a feleséged mert nem azér ment hozzád hogy szüljön gyereket és cserbenhagyd 20éve bagy vele együtt a többi félrelépésedért is megbocsájtott .szerintem a gyerekeid sem örülnének neki . 14éves vagyok és az apukm minket is ott akart hagyni 2 tesómmal együtt de nem 1 napra ment el de estére már haza is cuccolt mert rájöt hogy van felesége vsaládja lesznek unokáji is
2013. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!