Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ezt még visszacsinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt még visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom akivel mindig beszélgettünk. Néha több is volt mint barátság, mindkettőnk részéről, néha meg minta csak szimplán haverok lennénk.Egyik szilveszterkor beszélgettünk msn-en és szóba jött a kettőnk közti kapcsolat ő erre azt mondta: Szeretlek,imádlak, veled akarok lenni! Engem ez eléggé szíven ütött és nem nagyon tudtam rá mit mondani. Pár nappal később megint beszéltünk és megkérdezte mit szeretnék tőle? Mondtam neki, hogy nagyon szeretem de nem gondolom, hogy több is lenne köztünk. Neki és nekem is nagyon rossz volt de jobbnak láttam így a dolgot. Utána eléggé elkezdtünk vonzódni egymáshoz szexuálisan mondta és éreztette is velem, hogy szívesen lenne velem és velem szeretné az elsőt is. Nem mentem bele a dolgokba és csak húztam az agyát. Mindig elég érdekes dolgokat írtam vissza neki. Például egy ilyen volt: "Mit csinálnál ha 24 órán keresztül csak a Tiéd lehetnék? Elmennénk csónakázni egy üveg pezsgővel, utána meg filmet néznénk és együtt töltenénk a maradék időt. De ez csak feltevés nem lennék veled így ugye tudod? Igen tudom." Sokszor írta, hogy szeret Én is neki. de Ha rátér a járásos dologra mindig megbántottam, hogy ne akarjon velem lenni. Sosem tudtam mért de jobb volt így. Aztán egy ideig nem beszéltünk. Bekerültem új suliba és az osztálytársam a srác legjobb barátja. Sokat beszélgettem vele(osztáral) a srácról meg arról mit gondolok erről. Szépen lassan leépítettem a srácot és végül beletörődtem, hogy ennyi volt.

Tavasszal vártam a buszomra és találkoztam egy haverommal, a srác meg csak úgy megjelent beszélgettünk mikor elköszönt akkor elég közel húzódott(nem tudom direkt vagy csak azért mert a peron szélén álltam és nem akart "leesni".. de szerintem direkt) megfogta a karom és elég érdekesen köszönt el nagyon közel hajolt puszit adott nem mást de olyan érzés volt mintha mindjárt csókolóznánk egyet. Utána nem is beszéltük csak mikor néha összefutottunk. Egyre többször fordult ez elő. néha csak egy gyors szia néha puszi. Rájöttem mennyire megbántam, hogy akkor nem lett semmi és azt is, hogy őt ennyire megbántottam...Szeretett és Én ezt kihasználtam.

Szeretném valahogy jóvá tenni de nem tudom hogyan.!!


Hosszú ezért köszönöm ha elolvasod és válaszolsz is rá.:)


2012. szept. 7. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Össze akarsz vele jönni, vagy még mindig csak barátként kell?
2012. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon jó barátként...

vagyis nem is tudom nagyon szeretem meg imádom meg minden de valahogy együtt vele nem tudnék lenni

2012. szept. 7. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor le kell ülni, és megbeszélni vele! Nem könnyű, de hidd el, ha elmondod neki ezt, hogy érzed, hogy tényleg kihasználtad, és őszintén megbántad, DE mindezek mellett/ellenére sem akarsz többet, mint barátság, szerintem meg fogja érteni. Bár tényleg nem volt szép, amit csináltál, és korrektebb lett volna, ha nem kétértelműen reagálsz ezekre a dolgokra, hanem rögtön az elején tisztázod vele, h bocsi, de nem, mert mit tudom én miért. Jó, ez betudható annak, h írtad, h "Néha több is volt mint barátság, mindkettőnk részéről, néha meg minta csak szimplán haverok lennénk."

Egyfelől érthető, amit csináltál, másfelől tényleg kihasználtad. A legegyenesebb az, ha odamész hozzá, és elmondod azt, amit itt leírtál. Ha tényleg a barátod, és szeret, mint barátot, meg fogja érteni.

2012. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit is bántál meg???? A vonzalma nem a barátság miatt volt, hanem mert meg akart dugni téged!

Te nem használtad ki, mert nem hitegetted és nem csaltál ki tőle semmit sem hitegetéssel!

Amiatt van bűntudatod mert ő meg akart dugni téged te meg nem engedted?! Ez nevetséges! Gondolkozz már egy kicsit! Semmivel nem tartozol neki! Az érzéseidről meg főleg nem tehetsz! Sajnálatból meg ne csinálj semmit sem!

2012. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt.. érzeni fogja, hogy csak jóvá akarod tenni és így még megalázóbb lesz neki. miért kell játszani az érzéseivel? megmondta, hogy ő többet akar, de te nem, csak "nagyon jó barát"... nem várhatod el tőle, hogy így tekintsen rád, mert ő többet akar. fordított esetben neked hogy esne ez az egész? visszautasít egy srác, de ettől függetlenül elvárja, hogy a barátság megmaradjon.

ha ő kezdeményezi, hogy minden olyan elgyen mint régen akkor működni fog, különben csak még többet ártasz neki.

(hasonló szituba voltam azért ez a véleményem, én is a barátja akartam maradni, mert nagyon fontos volt és ezt el is mondtam neki, de ezek után azt vágta a fejemhez, hogy lekezelem őt és ha belegondolok igaza van.. de szerencsére utána újra barátok lettünk)

2012. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na azért ez a ragadozó kicsit túlzás...
2012. szept. 21. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is.

Legyél nő és vállald minden következményét a tetteidnek. Ne mentegetőzz. Én nem venném fel vele újra a kapcsolatot, ne játssz az érzéseivel addig, míg a sajátjaiddal is csak játszol. Ugyanis gőzöd sincs, mit akarsz. Ez itt a baj. Ez lehet az egód játéka csak. Ha egy embert igazán szeretünk, akkor nem így alakítjuk a történet szálait. Az önismeret...ezt fejleszd, aztán dönts, hogy mit teszel máskor ilyen helyzetben.


F25

2013. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!