Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helye? Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helye? Szüleim ellenzik a kapcsolatunkat!

Figyelt kérdés

A szüleim kézzel-lábbal ellenzik a kapcsolatunkat a barátommal, mert előítéletesek a külsejével szemben. Meg sem akarják ismerni, leírták az alapján, hogy hosszú haja van és szerintük "ronda" nem néznek ki belőle semmit. Azt mondják be ne merjek állítani vele. Pedig nagyon jó ember és én szeretem.

Ilyenkor mit lehet tenni? Nem hazudhatok nekik és a barátomat sem akarom elveszíteni. Ha ezt megtudja a barátom az megmérgezheti a kapcsolatunkat.



2012. szept. 10. 17:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pedig csak félénk és tapasztalatlan ahogy én is. Majd megjön a bátorsága. Nem tudom mégis mit várnak.
2012. szept. 10. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű, annyi szent. :\

De felnőtt nő vagy, te döntöd el, hogy kivel akarsz boldog lenni és nem a szüleid. Majd megbékélnek idővel ne aggódj.

2012. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

22 évesen ne hagyd, hogy ők döntsék el helyetted. A barátod elől szerintem ezt ne titkold el, mert ha később derül ki (márpedig ki fog), akkor rosszabb lehet. Ha elfogadjátok és szeretitek egymást, akkor nincs helye ellenvetésnek :)

Viszont szerintem próbáld meg elképzelni a szüleid szemszögéből a dolgot. Nem kell velük egyetértened, de próbáld meg minél jobban megérteni a véleményüket, és döntsd el, hogy mennyi lehet belőle az igazság.

2012. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!