Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HÖLGYEIM! Kezdeményeznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÖLGYEIM! Kezdeményeznétek ismerkedést netes társkeresőn ha kép alapján szimpatikus lenne egy pasi?

Figyelt kérdés
Elsősorban 23-35 év közötti NŐK válaszára vagyok kíváncsi.
2012. szept. 11. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyéb kérdés merül fel szívesen válaszolok.


27/N

2012. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De kérdező, ezt úgyse lehet így, most x lány lediktálja és akkor majd füzetből nézed, aha-aha na akkor most ezt írom. Most várok a válaszra. Ok a valószínű válaszokból a B-hez állt legközelebb amit mondott. Akkor most ez ..


Amit 24/n írt az jó. Egyrészt mert nincs ilyen, hogy mi a jó, ez teljesen változó egyrészt mindenikek más másrészt helyzet függő stb. Ezt érzéssel kell, úgyis mit ér ha mondasz valami hülye dumált ami bejön ami például kb urvára meg se közelít téged. Csak írd amit gondolsz, aztán majd fejlődsz. Biztos neked is jön valami zsigerből,

2012. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen én is kezdeményeztem már, többször is.


23/L

2012. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!