Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Az ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Az ismeretlen, nagyon jó pasit, vagy a csúnyát, aki biztos, hogy szeret?

Figyelt kérdés
iszonyú dilemmában vagyok.együtt voltam valakivel,akit tudom,hogy szeretett,viszont sokat veszekedtünk,különböző természetünk miatt.később szakítottunk,de az utóbbi időben újra keres,szeretné,ha újra megpróbálnánk.Én bele is egyeztem,mert egy jó embernek tartom őt,nem vagyok bele szerelmes,de szeretem,mert megbízható és imponál,h ő teljesen odavan értem.közben viszont megismertem egy másik fiút is.akiről szinte semmit nem tudok, viszont pont az esetem külsőleg és nagyon szimpi.totál beleestem,de nem tudom,hogy érdemes-e eldobni miatta azt,aki engem szeret.lehet,h csak szórakozni akar...
2012. szept. 14. 10:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Választ azt, amelyikkel kölcsönösen szeretitek egymást!
2012. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt semmiképpen sem, amelyiket nem szereted!
2012. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
olyat válassz, akiről tudod, hogy neked ő kell, és senki más.
2012. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés! Én próbáltam, hogy olyannal voltam, akibe nem voltam szerelmes. Kínlódás lett a vége. Ne kövesd el ezt a hibát!
2012. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!