Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy nagyon csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nagyon csendes lány összejöhet egy menő, népszerű, jóképű fiúval?

Figyelt kérdés
Ez a fiú gazdag és jóképű, ezért mindenki körülugrálja, az olyan lányok folyton rajta lógnak é kiszolgálják, meg minden. Én teljesen más vagyok. Úgy vettem észre, h én is tetszem neki, de ő azt várja, hogy én menjek oda hozzá. Nekem nincs elég önbizalmam odamenni, és különben is úgy gondolom, hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Szerintetek ebből lehet vmi? Keressek mást?

2012. szept. 14. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ott a pont Mókusgyikos XD
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen mert téged is csak egy, eee,, átlag csajnak fog nézni a sok közül mint a többit. Ahogy már írta valaki egy szexre jó leszel
2012. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De kedves kérdező, akkor miért menő, gazdag srácot akarsz? Az igazán értékes emberek nem csak a felszínen jók, hanem belül is. Ez nem azt jelenti, hogy rosszul néznek ki, meg hogy nem jó arcok, csak kicsit jobban szét kell nézni, mert nem a középpontban majomkodnak. De gondolom 18 alatt vagy még, úgyhogy ezt még nem értheted igazán. Majd remélem rájössz egyszer (és ezt jóindulatúan mondom, tényleg kívánom).
2012. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi, Murr
2012. szept. 15. 18:41
 15/18 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg,de szerintem akkor sem add fel! ha szereted,akkor eszedbe ne jusson mást keresni!

Itt egy példa:ismerek egy kőgazdag családból származó,nagyon beképzelt és önelégült srácot,akit szintén körülulgráltak a lányok,mégis kerek 4 évig volt boldog kapcsolatban egy lánnyal,anélkül,hogy megcsalta volna.

Egy próbát megér,ha bunkó a pasi,majd lekoptadod,vagy lekopik magától is :D

2012. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

Ha őszinte választ akarsz: esélyed sincs, max kihasznál egy numerára. Ha kapcsolatot hazudna akkor folyton megcsalna.

Egy menő jóképű pasi aki úszik az életben és a jó nők között nem fog egy (bocsi) hétköznapi szürke egér félős lánnyal együtt lenni. Szerelem ide vagy oda, ha valaki pörgős extra, nem akar átlag életet élni.

Keress mást

2012. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Mi ez valami szent johanna gimi az életben? :O

Véletlenül nem Reni a neved?XD

2013. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 X0X ***** válasza:
A kihasználás első körben persze igen lehet. De arra nem gondoltok, hogy egy gazdag srác is szeretne magának normális barátnőt, és nem azokat akik körülugrálják? A srác viselkedését kellene megnézned, ha a stílusa olyan mint, az őt körülugráló lányoké, akkor nagy eséllyel csak egy kaland leszel, ha normális életrevaló srác, akkor lehet vele kezdeni valamit…
2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!