Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban valami gond lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban valami gond lehet a kapcsolatunkkal, ha csúnyának látom a páromat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem, de attól még nem vagyok vak, látom, hogy nem valami szép ember. Alacsony, vékonyka, nagy a feje, nagy az orra, szóval nem a nők álma. Soha nem is láttam szépnek, de beleszerettem, mert nagyon intelligens, kedves, figyelmes, hűséges és egyenes ember. A barátnőim viszont teljesen ki vannak akadva, hogy hogy mondhatom rá, hogy nem szép, ez természetellenes, meg hogy akkor valójában nem is vonzódom hozzá, valami gond van a kapcsolatunkkal. Ők egytől egyig gyönyörűnek látják a párjukat, de ők tényleg jól néznek ki.

Őszintén szólva elbizonytalanítottak. Nem azért, mert szégyellném, vagy mert rájöttem, hogy nem is vonzódom hozzá testileg, ez nem igaz, csak elgondolkodtam, hogy az ember mindig szépnek látja azt, akit szeret.

Valóban szépnek kellene látnom? Minden szerelmes szépnek látja a másikat?

Bocsi, hogy kicsit bugyuta a kérdés, de tényleg szöget ütöttek a fejembe.

(ja, amúgy azzal senki nem vitatkozik, hogy nem szép, csak azzal, hogy én ezt hogy mondhatom...)


2012. szept. 8. 16:42
 1/8 taylortimothymatthew ***** válasza:

Én sem értek vele egyet. Szerintem nem szereted ... és hogy miért ?

...

...

... : Mindig az a legszebb akit szeretünk .... !

2012. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan pasim aki ne tetszett volna külsőre de tudnám őket rangsorolni, hogy ki tetszett jobban... szóval szerintem nincs ezzel gond, hogy látod, hogy nem egy görög isten....
2012. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én barátom se egy nagy szépség de én szeretem és nem érdekel mások véleménye gondolom még a szüleimnek sem fog tetszeni ha bemutatom de nem érdekel mert szeretem és én szépnek látom :) 19/L
2012. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szereted. 3 éve hülyíted szegényt, meg magadat is. Gratulálok!
2012. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem volt kérdés, hogy szeretem-e. Ebben biztos vagyok.
2012. szept. 8. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság, hogy olyanról én sem hallottam, hogy szereted a párodat, vonzódsz hozzá, de csúnyának tartod. Én akibe beleszeretek észreveszem a szépségét és igen , szépnek látom. DE te érzed, hogy szereted, nyilván ez akkor így is van. De azért szerintem ne hangoztasd hogy ezt gondolod róla, rosszul esne neki, ha a fülébe jutna :)
2012. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan már a szerelemtől senki nem lesz szebb... És a kérdező szereti a párját, de nem hülye, látja a párja hiányosságait. Ennyi.

Én is tudom, hogy a párom teste nem nagy szám, de szeretem, felizgulok rá, de akkor is látom, hogy nem egy görög istené...

Ha engem kérdezel, szerintem nincs abban semmi, hogy reálisan látod a barátod. Ha elvagytok, akkor jó így.

21L

2012. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van valami gond...hiszen a párkapcsolat a külső vonzalomra épül. Megtetszik, aztán belé szeretsz, megismered, vele maradsz. Nem véletlenül mondják, hogy a szerelmesek között szikrázik a levegő, és le sem tudják venni egymásról a szemüket (kis túlzással).

Te csak beéred vele, megalkuvásból vagy vele. Van értékrended, tudod, hogy a belső tulajdonságok fontosabbak, mint a külső (kedves, figyelmes, hűséges, egyenes), és ehhez mérten cselekszel.

Viszont neki megalázó lesz, ha ez a fülébe jut.

Ha ez az egész nem párosul azzal, hogy a filmekben vagy az utcán erőteljesen nézegeted a kidolgozott testű sármos macsókat, esetleg ábrándozol is róluk, akkor még elmegy a dolog.

Csak furcsa így kapcsolatot kezdeni...ez a részedről csak egy lelki vonzalom...

Hát azért választja mindenki a párját, mert bejön neki. :S

21/l

2012. szept. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!