Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerettem egykori baratnom, ketto evi tav utan a nemet volegenyevel lattam viszont, el tudjatok kepzelni hogy ereztem magam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 20:43
 1/4 hájaaa ***** válasza:
szerencsére nem..
2012. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakítottatok?
2012. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudnánk?

Két évnek már bőven elégnek kell lennie ahhoz, hogy megszűnjön az érzelmi kötődés.

Ha valami számodra megbocsáthatatlant követett el, akkor talán némi megvetést érezhettél iránta.

Ha békében váltatok el, akkor talán örültél a boldogságának.

Nem tudom, kik vagytok, elképzelésem sincs, mit éreztél.

2012. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tudjatok nem is lehet,nagyon regi a sztori,volt NDK ,stb.stb. csak megosztani szeretnem hogy akkor is ugyanugy fajt a lelkunk mint a mostaniaknak.
2012. szept. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!